Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma Magyarorszagon egy ovoneni...

Ma Magyarorszagon egy ovoneni mennyit keres kb. es milyen vegzettseg szukseges hozza? Ugy ertem egyetem, fosuli, milyen szak?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud rola informaciokat kerem szoljon,koszonom a valaszokat elore is:)
2009. jún. 6. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszed el, de a felvi.hu-n még ez is rajta van... Szakkereső -> óvodapedagógus és lám:

[link]

Innen lehet válogatni, ezek közül kell valamelyiket elvégezni, hogy óvónő lehess.

Minden azonban a felvi.hu sem tud, a várható fizetés például nincs rajta...

2009. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ELTE-n például Tanító és óvodapedagógusképző főiskolai kar. Fizetés a közalkalmazotti bértábla szerint, magyarul: nagyon alacsony, pályakezdő bőven 100000 alatt.
2009. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Óvodapedagógus főiskolai végzettséggel 74.000Ft-ot kapnál kézhez havonta.
2009. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben óvodapedagógusként alkalmaz, mert azt is tudnod kell,hogy csak úgy mint a tanítóval , Dunát lehet vele rekeszteni. Az öreg , reumás óvónénit meg nem durrantod ki a helyéről ahova bevackolta magát vagy 20 éve. Úgyhogy számíts rá,hogy valószínűleg az első 3-4 évben csak asszisztens vagy dajka leszel, magyarán csak nézheted ,hogy mit csinálnak a nagyok , plusz , játszhatsz néha a gyerekkel. Ja és ezért még a 74 ezer sem jár. Kb minimálbér lesz a kezdő fizud. Nem tudom mennyire derül ki az írásomból,de én nem ajánlom ezt a pályát. Félre ne érts én is gyerekekkel foglalkozom, az én anyám is tanár , de sose leszel ,se úgy megbecsülve, se megfizetve, ahogy kéne.
2009. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!