Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy lehet ilyen....

Nem értem, hogy lehet ilyen. Olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Párommal a nyaralásról beszélgetünk, már egy ideje. Ő nem szeret semmit megtervezni én viszont igen és egy nyaralást azért illene megszervezni, foglalózni stb.

Mondtam neki, hogy nekem minden vágyom, hogy a tengerhez menjünk teljesen mind1 hova, csak végre szeretném látni. (Mert még soha nem láttam)

Ő erről hallani se akar, azt mondja nem vonzza a tenger és ha akarta volna már elvitt volna inkább elvisz 2 hétre Siófokra fizet mindent én csak szervezzem meg. De engem nem érdekel a Balaton, minden évben ott vagyok a tengert szeretném már végre látni mondtam hogy 2-3 nap is elég, campingbe is jó lesz és nem is kell kifizetnie csak menjünk el. Erre azt mondta ennyi időre felesleges el menni és ha mennénk biztos nem campingbe mennénk. (Mindenre volt valami kifogása) Mondta, hogy korábbi kapcsolataiban is el akarták csábítani, de akkor se ment. (Sőt korábbi kapcsolataiban még csak nyaralni se mentek /5 év alatt/ )

Javasolta, hogy menjek el a barátnőimmel, de én nem velük hanem vele szeretnék romantikázni a tengerparton, naplementét nézni.

Nagyon elszomorodtam, hogy ennyit nem képes értem megtenni. (Egész évben a nyaralásomra spórolok, nekem ez nagyon fontos lenne, nem értem miért ilyen)

Szerintetek ez miért lehet? Olyan nagy kérés ez? /1 éve együtt/


2011. máj. 31. 14:09
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy keres,de gondolj bele magad az o helyebe.Vegigcsinalni egy olyat amihez nincs kedve.

Kulombozoek vagytok,ezt vagy elfogadod vagy tovabblepsz.

2011. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:

De mi baja a tengerrel? Nem tud úszni? Mondjuk ott már az is élmény ha csak belelógatja a lábát az ember.


Ha ennyit nem képes megtenni érted, akkor jobb ha nem is folytatjátok. Szerintem.

2011. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:

az én barátom is ilyen... erre én is kíváncsi vagyok


bocs az offért

2011. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
49%
Van aki még Siófokra sem jut el 10 év alatt. Ha meg van rá pénzed, nem értem miért nem mész el a barátnőddel, a romantikát meg bepótoljátok Siófokon.
2011. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
nem nagy kérés,az ember ha szeret valakit nehogy már mindig csak azt tartsa szem előtt,hogy ő mit szeretne,amúgy sem értem,hogy miért lenne ez olyan nagy áldozat(hiszen nem is őt akarod anyagilag lehúzni vele).De abban igaza van,hogy 3 napra felesleges elutazni(pénz,idő és energia szempontjából is).Amúgy meg ha van 2 hét siófokra pénze akkor már egy hét tengerpart sem sokkal több,pont tavaly volt a tv-ben,hogy lassan már külföldön olcsóbban lehet nyaralni meg én is tisztában vagyok az árakkal.
2011. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
76%

1 vagyok.

Az en parom akkor sem menne tengerre ha fizetnenek neki,o ilyen ilyennek fogadtam el.ha egyszer lessz penzem elmegyek a baratnoimmel,tedd te is ezt.

2011. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
54%

Azt még érteném, hogy ha unja a vízparti nyaralást, és mondjuk inkább hegymászósdit akar. Mert akkor tényleg csak a habitusa más, de a tenger és a Balaton közt ilyen értelemben nincs különbség, hiszen a Balatonnál nem lehet több mindent csinálni, mint tengernél.


Szerintem gáz, hogy nem megy veled, hogy beteljesüljön az álmod.

2011. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
De én nem a barátnőimmel akarok menni. ÉN VELE SZERETNÉK! Egyébként meséli is, hogy baráti társaságában a párok hova mennek (görög, török) barátnőim is már nagyban szervezkednek a saját párjaikkal. Csak én nem jutok el soha tengerpartra.:(
2011. máj. 31. 14:21
 9/57 anonim ***** válasza:
63%
Te azt nem érted, hogy miért nem tud ennyit megtenni érted. De te miért nem tudod érte megtenni, hogy Siófokra mentek??? Menj el a barátnőiddel és romantikázz Siófokon.
2011. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
47%

"Nagyon elszomorodtam, hogy ennyit nem képes értem megtenni."


Ne is haragudj, de te nem vagy normális. Nem szereti a tengert. Ez van. Fogadd el. Arra vágysz, hogy összeszorított szájjal üljön melletted a tengerparton? Ez neked romantikus?


Te miért nem teszed meg neki a Balatont? Olyan nagy kérés? Vagy az, hogy te nem szeretsz valamit, az fontosabb, mint az, hogy ő nem szeret valamit?

Szereted te egyáltalán?

2011. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!