Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy lehet ilyen....

Nem értem, hogy lehet ilyen. Olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Párommal a nyaralásról beszélgetünk, már egy ideje. Ő nem szeret semmit megtervezni én viszont igen és egy nyaralást azért illene megszervezni, foglalózni stb.

Mondtam neki, hogy nekem minden vágyom, hogy a tengerhez menjünk teljesen mind1 hova, csak végre szeretném látni. (Mert még soha nem láttam)

Ő erről hallani se akar, azt mondja nem vonzza a tenger és ha akarta volna már elvitt volna inkább elvisz 2 hétre Siófokra fizet mindent én csak szervezzem meg. De engem nem érdekel a Balaton, minden évben ott vagyok a tengert szeretném már végre látni mondtam hogy 2-3 nap is elég, campingbe is jó lesz és nem is kell kifizetnie csak menjünk el. Erre azt mondta ennyi időre felesleges el menni és ha mennénk biztos nem campingbe mennénk. (Mindenre volt valami kifogása) Mondta, hogy korábbi kapcsolataiban is el akarták csábítani, de akkor se ment. (Sőt korábbi kapcsolataiban még csak nyaralni se mentek /5 év alatt/ )

Javasolta, hogy menjek el a barátnőimmel, de én nem velük hanem vele szeretnék romantikázni a tengerparton, naplementét nézni.

Nagyon elszomorodtam, hogy ennyit nem képes értem megtenni. (Egész évben a nyaralásomra spórolok, nekem ez nagyon fontos lenne, nem értem miért ilyen)

Szerintetek ez miért lehet? Olyan nagy kérés ez? /1 éve együtt/


2011. máj. 31. 14:09
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
De én még soha nem láttam, csak ennyit szeretnék. Hát nem tudom rákényszeríteni, ha nem akarja...Talán majd egyszer láthatok naplementét a tengerparton a párommal, akit szeretek...Talán elvisz egyszer, vagy lesz más aki elvisz!:(
2011. máj. 31. 15:34
 32/57 anonim ***** válasza:

már ne is haragudjatok, de én pl. a Balaton déli partját utálom. pl. azért mert nem lehet úszni egy rendeset, mert 15 prc gyaloglás után is csak a majdnemmondtam mit nyaldossa a langymeleg posvány. ellenben az északi partot, különösen Csopakot imádom.


azért az nem úgy nézki ki, hogy tenger-balaton, víz-víz, ugyanaz ücsörögni a partján...


még jóhogy nem azt hoztátok ki belőle, hogy akkor mocskosnak is kellene lennie, mert ha a fizet nem szereti, akkor biztos nem is mosakszik...

2011. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
53%

így van.

szakíts vele, mert nem akar a tengehez menni.

meg is érdemled, ha ennyi eszed van.

2011. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy szakítani szeretnék...csak nem tudom megérteni!!!

Kiskorom óta erre vágyok...tengerpart a szerelmemmel, már ezerszer elképzeltem (lehet gyerekes) előző kapcsolatimban nem ragaszkodtam ehhez ennyire, most azt érzem vele csodás nyaralás lenne. És ítéljetek el amiatt, hogy ez nekem rosszul esik... Én mindig próbáltam minden kívásnágát teljesíteni és ha visszagondolok nem is kértem tőle semmi olyan nagy dolgot most ezt nagyon szeretném...És ezt se kapom meg.

Egyébként az hogy balatonra menjünk nyaralni, már ne is haragudjatok de annak köze nincs a tengerhez. NEM ÉRDEKEL EGY BALATONI NYARALÁS. Ráadásul haverjaival is megy pár napra pasis kikapcsolódás erre se mondtam semmit, nem zavar. De az, hogy a kedvemért nem képes eljönni velem egy tengerparti nyaralásra az zavar. Sajnálom, ilyen vagyok ítéljetek el nyugodtan!

2011. máj. 31. 15:41
 35/57 anonim ***** válasza:
Kérdező, én megértem.
2011. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
Feltételezem az 1-2 hetes tengeri utazást a párodnak kéne fizetni így érthető mért vonzobb a balcsi.
2011. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
48%

Őt meg nem érdekli EGY TENGERPARTI NYARALÁS. Mit nem lehet ezen megérteni?

Egyébként ő tudja, hogy ez neked fontos (lenne)? Vagy csak feltételezed? Miért nem ülsz le vele megbeszélni?

2011. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

Nem neki kellene fizetnie, már írtam hogy egész évben erre spórolok.

Egyébként abba benne lenne, hogy 2 hetes siófoki nyaralást mind2őnknek ő fizessen (amit egyébként nem engednék meg), de ha belegondoltok az majdnem annyi mint 1 hét tengerparton. (Szóval nem a pénz a probléma)

2011. máj. 31. 15:51
 39/57 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudja! Mostanában szinte csak ez a témám.

Az elején ugy láttam aranyosnak találja, hogy ennyire szeretném...most már azt veszem rajta észre, hogy meg se hallja amit mondok, sőt az érveimet sem.

2011. máj. 31. 15:54
 40/57 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező!

Oké hogy neked nagy vágyad ez, de neki nem, őt úgy tűnik nem érdekli. De fordítsuk meg a dolgot: ha a barátodnak régóta nagy vágya lenne, hogy két nővel szexeljen, belemennél? Nem hiszem... Lehet hogy megvan rá az oka amiért nem akarja, szerintem ezt el kellene fogadnod és tiszteletben tartani.

2011. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!