Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha ezt...

Mit szólnátok hozzá, ha ezt mondaná a férjetek?

Figyelt kérdés

"Szebbet lehet találnék nálad,...de jobbat nem"...

Ennek most örülnöm kéne?Igazából rosszul esett,mert nem vagyok egy topmodell alkat,de éppen ezért nagyon sokat adok magamra.Úgy gondolom,hogy ha már engem választott,legyek én neki a legszebb!Nem hisztiztem érte,de megállt a kaja a számban,sértette a női önbecsülésemet.Egy nő nem szereti azt hallani,hogy a férje találna szebbet.Ha így is van,de nem mondanám ezt egy nőnek,ha férfi lennék.Nektek ez rosszul esett volna?


2011. máj. 25. 22:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Előző. Olvasd el újra, amit írtam.

"úgyhogy a fenti példa csak az eltúlzott verziója"


És akkor hozzáteszem, hogy elég ha én tudom, hogy van nálam szebb, a páromnak ezt nem kell az orrom alá dörgölnie, ha már szeret. Szerintem.

2011. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

A rosszindulatú hozzáállásod alapján,


NEM szebbet, vagy jobbat kellett volna találnia!


Hanem egy okosabbat!!!

2011. máj. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,köszönöm,de szerintem nálad a többiek sokkal okosabbak voltak,egyedül te írtál rosszindulatú megjegyzést,gratulálok hozzá,ha jól esett.:)

Köszönöm mindenkinek!Hát...Megoszlanak a vélemények,én csak azt mondom,hogy természetesen tudja az ember,hogy van nála szebb,jobb,stb. de hallani szar volt,pláne ilyen sarkosan. Tisztában vagyok az adottságaimmal,és vettem azt is,hogy bók lett volna,de tényleg rosszul jött ki,és rosszul esett.Persze a dolog itt meg is állt,de sértette az önérzetemet,mint ahogy sokatokét is sértette volna,úgy látom.A wcn-ülőn nagyon jót nevettem,de ez poén volt,én is nevettem volna rajta.

2011. máj. 26. 07:44
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Nekem rosszul esett volna. Engem mindenki egy szép nőnek tart, a barátom pedig a leggyönyörűbbnek. Milyen dolog az, ha nem én vagyok a legszebb a szerelmemnek? Ott is hagynám azonnal, az tuti.
2011. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A mondat masodik felere koncetralnek es orulnek neki hogy a parom igy velekedik.
2011. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nyilván a szituáció árulja el, hogy tulajdonképpen mit is akart ezzel mondani a kérdező férje. A wc-s jelenet amit az egyik előző írt, az kifejezetten bók volt :) és nagyon kedves. De amit a kérdező írt, az elég kétesélyes. És szerintem tudni kell hozzá hogy milyen körülmények között mondta...


És ugye mit jelent az hogy jobbat nem? azért mert egyéb tekintetben megfelel a férj elvárásainak? ugye ilyenkor felmerül a kérdés hogy mitől vagyok én jó? mert hűségesen várom itthon meg főzök rá és nevelem a gyerekeit? vagy mégis mitől. És vajon mire elég ez a jóság... Sok férfi nem szokott ilyen szempontból tekintetbe venni hogy tulajdonképpen mit is mond és mire utal ezzel. Szóval szerintem ott a háttér körülmény is nagyban közrejátszott hogy a kérdezőnek ez ennyire rosszul esett. Meg hogy hogy mondta. ezt mi nem tudjuk.


nekem volt egy pasim régen. másfél évig jártunk. szörnyen bele voltam zúgva. Már évek óta külön élt a feleségétől, minden el volt rendezve egyébként csak nem váltak el éppen. És egy baráti társasában szóba került a házasság, mikor is az én szerelmem elég viccesen megjegyezte hogy ő aztán soha többet nem fog megnősülni.. és ezt ecsetelte. Hm, hát mit mondjak, elég szarul esett és nem tudtam hova tenni, merthogy a mi kapcsolatunk komoly volt. Aztán később hónapok múlva kiderült, hogy nem is volt belém annira szerelmes, csak én hittem azt. szóval az ilyen kijelentésekkel vigyázni kell... hiába volt poén, mert annak szánta akkor, mégis igaz volt, pedig nem gondolt erre..

2011. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Szia. Nem kellene ezen megsértődnöd, ne érezd magad emiatt rosszul! Hidd el, ha tényleg adsz magadra akkor szép is vagy, hisz az ápoltság és az, hogy törödsz magaddal már eleve megszépít! A párod, biztos vagyok benne, hogy NEM rosszindulatból mondta neked azt, amit mondott. Nem hinném, hogy valaki akkor szeret téged igazán, ha te vagy számára a világ legszebb nője, hanem azért, mert te vagy az, aki mindent megad neki, akivel boldog. Hidd el, mindig is lesznek olyan nők akik a párod szemében szebbek nálad, de nem ez a fontos!!! Arra még nem gondoltál, hogy te is találhatnál tőle jóképűbb pasit? Honnan tudod, hogy nem? És lehet hogy az a pasi ,,jobb" is lenne a párodnál? Na, ez az ami nem biztos, és ami igazán fontos! Ne legyél már tipikus hülye nő, akinek csak a külsőségek számítanak! Jó, tudom, jó érzés amikor a párunk azt mondja, szép vagy. De ha veled van, akkor már eleve szépnek talál erre gondolj!!!

Az pedig szerintem sokkal jobb, hogy azt mondja, hogy nálad jobbat nem találna, mert az azt jelenti, hogy nem fog téged elhagyni egy nálad ,,szebb" nőért!!! :)))

2011. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
A férfiak néha baromi idiótán tudják magukat kifejezni, de ezzel tényleg bókolni akart. :)
2011. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Bizony,kétesélyes...Már csak azért is,mert mindig beszól egy ilyet,amikor a legkevesebb szükség van rá...:(

Amúgy a házasságos story igencsak rosszul esett volna,mert ez nem vicc egy nőnek,mi valahogy érzékenyek vagyunk ezekre a dolgokra.Ők meg érzéketlenek.

2011. máj. 30. 14:15
 30/32 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan rossz általánosítás, mint az összes többi. Én nő vagyok. Nem vagyok a legszebb, ezt tudom is magamról, tehát ne mvárom el, hogy a párom így gondolja. Ő sem a "legszebb" férfipéldány, ő sem várja el, hogy ő tetsszen a legjobban, sőt, pontosan tudja, hogy milyen férfiak tetszenek külsőleg. Ettől még harmonikus a kapcsolatunkat, és tudod, ennél szebb bókot nem sokat mondott nekem. Nem tudom pontosan hány kg vagyok, van egy kevés feleslegem, de az nem több 3-4 kg-nál kb, a természettől sem a legjobb dolgokat kaptam, de azért persze adok magamra, átlagos vagyok, és jól érzem magam. Nem várom, hogy a férjem átlagon felülinek tartson külsőleg, mert nem vagyok az. Nem várom, hogy annak tartson belsőleg, szellemileg, mert nem vagyok az. De mégis engem vett el, és én mégis igent mondtam neki, és mondanék a mai napig, holott nem tökéletes. Sosem lesz, sosem volt. Én az ilyen dolgokra abszolút nem vagyok érzékeny, pedig nőből vagyok. Az ő férfibüszkeségét inkább sérti, ha épp egy olyan színész vagy előadó filmjét/koncertjét nézem, aki külsőleg közelebb áll az ideálomhoz, de vicces ironikus piszkálódásokon túl nagyobb problémát nem csinál belőle, ahogyan én sem, ha egy kedvenc színésznője vagy énekesnője jelenik meg valahol. engem sokkal inkább bánt az, ha valaki félreismer, vagy egy rossz reakcióm alapján, elhamarkodottan ítél, mint az, hogy nem tart a legszebbnek...
2011. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!