Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha ezt...

Mit szólnátok hozzá, ha ezt mondaná a férjetek?

Figyelt kérdés

"Szebbet lehet találnék nálad,...de jobbat nem"...

Ennek most örülnöm kéne?Igazából rosszul esett,mert nem vagyok egy topmodell alkat,de éppen ezért nagyon sokat adok magamra.Úgy gondolom,hogy ha már engem választott,legyek én neki a legszebb!Nem hisztiztem érte,de megállt a kaja a számban,sértette a női önbecsülésemet.Egy nő nem szereti azt hallani,hogy a férje találna szebbet.Ha így is van,de nem mondanám ezt egy nőnek,ha férfi lennék.Nektek ez rosszul esett volna?


2011. máj. 25. 22:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is biztos nagyon rosszul esett volna. ez így van még akkor is ha igaz és akkor is ha ezzel pont azt akarta mondani hogy te vagy a legjobb a számára. A férfiak ezt nem értik, mert őket nem zavarja ha van náluk jobb képű hapsi, őket inkább az anyagi megítélés és a karrierben elért eredmény szokta bántani. Szóval nem tudom mit mondott volna, ha te meg azt nyögöd be, hogy én meg találtam volna nálad gazdagabbat, de valamiért mégis nálad ragadtam le... talán megértené hogy az igazságot is többféleképpen lehet tálalni, és ha nem is kérdezed akkor nem kell az orrod alá dörgölni hogy ronda vagy :)
2011. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
46%
Én ezt mondanám: "Én meg szebbet és jobbat is találnék nálad, apukám!"
2011. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
95%

Miért, szerinted nem találna szebbet nálad? Dehogynem. De ez így van rendjén. Mindenkinél van szebb is, jobb is. Ő mégis azt mondta, hogy jobbat nem találna.


Na EZ már valami. Inkább becsüld meg ezt az embert.

2011. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Vree ***** válasza:
64%

Csupa felszínes válasz :/ Ha neked jó az hogy a külsőd miatt szeressenek, akkor balhézz vele nyugodtan. Szerintem ha helyes az önértékelésed akkor belátod annak az igazságát ha valaki azt mondja neked hogy "szebb, jobb, okosabb emberek is vannak nálunk, de nekem csak te kellesz".


Már ha nem kifejezetten célozgatott, és csak azért dícsér hogy burkoltan kritizálhasson. De ha a dícséret volt a szándéka akkor igenis becsüld meg magad.

2011. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
94%

Na nekem mit mondott a férjem valamelyik nap...?

A budin ültem... Benyitott és közölte:" Ha szaros vagy, ha büdös vagy, de mégis csak az enyém vagy.

Tiszta dili:) Utána vágtam a wc papír tekercset :)

2011. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az én párom is szokott ilyesmiket :) Egyelőre még ne ma férjem, de jövőre már az lesz. Véleményem szerint egy férfi ennél szebb bókot nemigen mondhat egy nőnek. Ha azt mondaná, hogy se szebbet, se jobbat, nos, az nem lenne igaz. Ez talán az lehet, a legjobbnak tart, örülj neki. Ne gondold, hogy te vagy a legszebb, főleg, ha te úgy érzed, hogy fogynod kell, stb... akkor pedig ne várd el, hogy ő azt gondolja, te vagy a legszebb...
2011. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

jaaajmár! ezen nem kell felhúzni magad. gondolom azért vett feleségül mert szeret. szerintem te is tudod magadról, h milyen kvalitásaid vannak külsőleg.

én tudom magamról, h nem vagyok egy szépség, a párom mégis szeret.

2011. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem esett volna rosszul, tisztában vagyok azzal, hogy vannak nálam szebbek is, reális önértékelésem van és tudom, hogy számára mégis én vagyok a tökéletes. Elárulja a figyelmessége, a kedvessége, a csillogó szeme még így 17 év után is. A szépség nem minden, nem szabad túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki!
2011. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
49%

Nos, ezért mondom én, hogy utálnám, ha valaki csak a belső értékeimért lenne velem. Marha jó érzés ha közlik az emberrel, hogy ugyan jó ember, csak épp nem szép.

Bár szerintem a férjed igenis szépnek talál (úgyhogy a fenti példa csak az eltúlzott verziója), és ezzel kedves akart lenni, talán bele sem gondolt mit is mondott, illetve, hogy ezt te hogyan értheted, de igen, nekem is rosszul esett volna.

2011. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Előző, nem azt mondta, hogy ő a legcsúnyább, vagy hogy nem szép, csak hogy találnhatna szebbet. Ez valljuk be a nők 99%-ára igaz... de inkább 100. Mivel mindnekinek más a szép...
2011. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!