Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha ezt...

Mit szólnátok hozzá, ha ezt mondaná a férjetek?

Figyelt kérdés

"Szebbet lehet találnék nálad,...de jobbat nem"...

Ennek most örülnöm kéne?Igazából rosszul esett,mert nem vagyok egy topmodell alkat,de éppen ezért nagyon sokat adok magamra.Úgy gondolom,hogy ha már engem választott,legyek én neki a legszebb!Nem hisztiztem érte,de megállt a kaja a számban,sértette a női önbecsülésemet.Egy nő nem szereti azt hallani,hogy a férje találna szebbet.Ha így is van,de nem mondanám ezt egy nőnek,ha férfi lennék.Nektek ez rosszul esett volna?


2011. máj. 25. 22:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
61%
Igen, rosszul esett volna. Tudom, apróságnak tűnik, de én is úgy gondolom (legalábbis arra vágyom), hogy a páromnak én legyek a világ legszebb nője. Főleg, ha sokat teszek is a külsőmért.
2011. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Én nem csinálnék belőle problémát. Az én férjem olyan, hogy ami a szívén a száján, így elég hamar nyilvánvalóvá tette számomra, hogy szerinte nem én vagyok a legszebb nő a világon, de számára én vagyok a legtökéletesebb, és mindennél jobban szeret. Én igazat adok neki, mert tisztában vagyok vele, hogy sajnos nem jó adotsságokat kaptam, de amit tudok, azt kihozom belőle. Engem jobban zavarna, ha azt mondaná, hogy én vagyok a világ legszebb nője, mert akkor tudnám, hogy hazudna, és azt gyűlölöm. Szerintem nem akart megbántani a férjed, csak kicsúszott a száján. Szerintem sokkal fontosabb a mondat második fele.
2011. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami nagyon szépet akart mondani, csak hülyén jött ki....

Mindenkitől van szebb, de neki te vagy a legjobb, a tökéletes.

2011. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%

Ne vedd ennyire a szívedre.Ha nem találna szépnek és vonzónak,nem vett volna el és nem is állna neki a zászló esténként,ez biztos.

A szépség pedig mit ér,ha belül nem olyan,aki neki kell.Ő biztosan nem fog elhagyni egy formás popsiért.

2011. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ebben semmi rossz nincs. Ez kifejezetten bók. Nem kell, hogy engem tartson a legszebbnek a párom. Elég, ha boldog velem, jól érzi magát. Az ízlés változik néhány évente, ez visszaköszön öltözködésben, hobbiban, ételekben, és hát a külső dolgokban is. Mindig van egy szebb, egy jobb. Nem áltatom magam, nem vagyok teljes mértékben a párom ideálja külsőleg, ahogy ő sem nekem, de belsőleg 80-85%-ban tökéletesek vagyunk egymásnak. Nem vakságot fogadott, és azt sem, hogy hazudik, csak hogy nekem jó legyen... nem lenne jó. Ő is tudja, hogy külsőleg nekem kik tetszenek, én is tudom, hogy neki kik. De ettől még megbízunk egymásban és nem csaljuk a másikat, együtt élünk, együtt tervezünk... ne vesszetek ennyire el a részletekben...
2011. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ezzel csak azt akarta mondani, hogy neki te vagy a legjobb.

Nem hiszem, hogy megbántani akart volna. Ne szomorkodj!

2011. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
szerintem bokolni akart, de nem jol valogattam meg a szavait. Ha azt mondta volna, hogy se jobbat se szebbet nem talalna nalad, akkor elhinned?
2011. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%

Nem sértődnék meg érte! Inkább örülnék neki,hogy nem a külsőmet értékeli,hanem a jóságomat! A külső mulandó,de a belső érték nem! Különben sem hiszem,hogy Te vagy a legszebb nő a világon,és a párod hűséget esküdött neked,nem pedig vakságot.

Ostobaság elvárni a párunktól,hogy a legszebbnek tartson minket! Ha ezt mondaná,akkor tudnám,hogy nem őszinte,csak hízelegni akar.

2011. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 napietus ***** válasza:
69%
a férjed elég bénán bókol :P:D én kinevetném, de nem tulajdonítanék ennek nagyobb jelentőséget, mint amekkora van neki (0-hoz tendál...)
2011. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
Mi pasik néha rosszul bánunk a szavakkal, de ez a megjegyzése szerintem bók akart lenni.
2011. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!