Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, hogyha a...

Mit szólnátok ahhoz, hogyha a férjetek a 8 éves fiatokkal járna kocsmába?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Vagány lehet a kiscsávó!

De ezt azért én nem hagynám.Miért engeded?Vagy önszántából akar menni?

2010. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan még fiatal vagyok, nincs gyerekem,de egy 8 éves gyerek ne járjon kocsmába! Otthon a helye. Még akkor se, ha az apuka mondjuk elmegy meccset nézni, és viszi a fiát....
2010. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Bocs, nem voltam kristálytiszta. Nekem nincs gyerekem, de ezt furcsállom, azért is kérdezem, hogy ti hogy vagytok ezzel. Én speciel nem engedném. Amúgy a barátnőmről van szó, aki azt tartja magáról, hogy ő tökéletes anya, tökéletes feleség és tökéletes háziasszony egyben.
2010. máj. 16. 17:06
 4/18 anonim ***** válasza:
A kocsmáros helyében be sem engedném, hiába akarná behozni bárki a gyerekét.
2010. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy gyereknek nem kocsmában van a helye, hanem játszótéren. Ha a gyerekével akar lenni, akkor vigye olyan helyre, ahol a gyerek jól szórakozik, ne a saját "játszóhelyére". Azzal nekem semmi bajom, ha valakinek van egy kedvenc helye, ahova a haverjai járnak és ott jól elvan, sőt, még azzal sem, ha a gyerekével beköszön, hogy lássák az ismerősök is a gyerekét, nyilván büszke rá meg minden, nade hogy huzamosabb ideig ott legyen a gyerekkel, az szerintem nagyon tré dolog. Kétlem, hogy a gyereknek ez szórakoztató lenne, arról nem is beszélve, hogy a kocsmalevegő nem gyereknek való, plusz a társaság sem szolgálja az épülését (tisztában vagyok vele, hogy milyen egy kocsma, milyen szavakkal társalognak ott), ja és még annyi, hogy gondolom az apa nem kólázni jár kocsmába, egy ittas szülő pedig nem hiszem, hogy nagyon tudna vigyázni egy gyerekre.
2010. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
csocsózni mennek általában. És igen, az apuka iszik.
2010. máj. 16. 17:07
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmesélek egy sztorit. Barátommal lementünk a kocsmába biliárdozni,meg csocsózni.És kb két 10 éves forma gyerek jött be, hogy elkérhetik -e a pókerkészletet. Persze a kocsmáros nem adta oda. Ott is vannak kisebbek, de 8 évesek azért nem, a legkisebb is olyan 12 13 éves kb, csak csocsózni mennek a nagyobbakkal.Egy 8 évesnek nem kéne. Mondjuk 13 évesnek se nagyon...
2010. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem fúinak akartak volna s apám egész gyerekkoromban magával vitt kocsmázni ha ment (ismerösökkel kártyázni, zenés vacsis mulatóhelyek és masszív piázóhelyekre)

s ennek hála gyűlölöm a dohányszagot és a piát (talán ha tízszer voltam ittas). Ettől eltekintve késöbb is elakartam volna menni nélküle bulizni oda meg nem engedtek de én meg már hozzászoktam az esti császkáláshoz ugyhogy szívtam. :PMegvan neki a hangulata de szerintem egy gyereket nem kellene annak kitenni milyen is ha apuci részeg. Ő menjen, szíve joga de egy ekkora gyerek maradjon csak othon. Az anya nem attól lessz jó, hogy mindent megenged hanem, hogy a gyerek érdekében nemet is tud mondani.

2010. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb környezet az tény, de mindenkinek magán ügye, hogy hogyan neveli a gyerekét.
2010. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

" Amúgy a barátnőmről van szó, aki azt tartja magáról, hogy ő tökéletes anya, tökéletes feleség és tökéletes háziasszony egyben."


S mint látjuk a barátnője is tökéletes.

Sorry

2010. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!