Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha a...

Mit szólnátok hozzá ha a férjetek, nem adná oda csak a fizetése felét nektek, a másik felét az anyának meg a tesójának adná?

Figyelt kérdés
Ha lenne közös gyereketek,több is,meg lakás hitel,kajára alig lenne pénzetek.Ti mit tennétek?
2011. aug. 25. 17:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt nem várom el, hogy NEKEM adja. Költse a számlákra, a házra, a gyerekekre, magára, és tegyen félre belőle. Ezt várom el. Másrészt nem tűrném el, hogy hosszabb távon NEKIK adja. Nem az anyját meg a testvérét kéne pénzelnie, hanem a gyerekeit, jobbá tenni az életkörülményeket, takarékoskodni.

De minden körülmény kérdése, ha az édesanyja, testvére bajban van, egy bizonyos szintig úgy gondolom, kötelessége segíteni. Egész addig, amíg ez nem megy a saját, felesége ,gyerekei életének rovására.

2011. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Volt már ilyen kérdés,olvass vissza.

Az rendben,hogy nem adja oda a fizetését konkrétan bele a kezedbe,ha vásárol és számlát fizet.

De hogy az anyjának adja meg testvérének????Mégis miért???Erről sürgősen elbeszélgetnék vele,az anyával és a testvérrel is.Ha nem használ,lelépnék.

2011. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kérdés már kivolt írva nem???

Sok választ kaptál,és azt,hogy ezt nem nyelnénk le,hogy a gyereknek nincs pénz mert a tesónak,meg anyukának kell!!!!

2011. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Hát először is nem adnám oda senkinek sem a pénzem. Még neked sem én kerestem én osztom be ennyi.

Tesónak nem adnék semmit keressen magának pénzt nem vok az apja.

Anyámnak adnék ha szüksége lenne rá, de nem a felét miközben van lakáshitelem.

De a helyzetedben valószínűleg kiakadnék van már saját családja akire elköltheti az összes pénzét.

De nem mondok többet mert a részleteket nem ismerem.

2011. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
nonszensz. sorry, de nem tolerálnám egy pillanatig sem.
2011. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Kivancsi lennek, h a valaszadok hany evesek, es hazasok-e. Megdobbentoek a kommentek. A hazassag a kozos kasszarol szol, nem arrol, h "azenpenzem". Mashogy igen ritka kivetelektol eltekintve (pl. Teljesen megbizhatatlan, karos szenvedellyel rendelkezo tars) ritkan mukodokepes.
2011. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Rendben a közös kassza,de nekem a kifejezéstől van hányingerem,hogy "odaadja a fizetését",szegény férfi,vajon mennyire érzi magát férfinak így?Nekem a környezetemben egy darab olyan ember nincs,aki"leadja a fizetését" az asszonynak.
2011. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Abban ,hogy odaadja nincs semmi bántó.Vagy te kedves utolsó ,hogy fogalmaznád meg másképpen ha szerinted így sértő?
2011. aug. 25. 17:38
 9/20 A kérdező kommentje:
Nos te sem tudod szebben mondani, akkor minek szólsz bele kedves utolsó?
2011. aug. 25. 17:42
 10/20 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell kétszer írni,megértem egyből is.....


Úgy,hogy felesbe fizettek.Nem úgy,hogy leadja a fizetését.Szándékosan idézőjelbe tettem,műveletlenebbek és nehezebb felfogásúak kedvéért.

Egyébként nem neked írtam,hanem az előzőnek,úgyhogy ne okoskodj....

2011. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!