Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínosnak éreztek ilyen emberek...

Kínosnak éreztek ilyen emberekkel megjelenni valahol?

Figyelt kérdés
Pl. egy nagyon túlsúlyos nővel, aki szinte már gurul, ciki ilyennel bemenni egy szórakozóhelyre? Vagy pl egy tolókocsis emberrel szégyenkezve érzitek magatokat az utcán vagy más nyilvános helyeken? Vagy csípőficamossal, aki ilyen furán megy?
2011. máj. 19. 09:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnak mind a 6 testvére csípőficamos volt és soha nem szégyelltem egyikkel sem megjelenni sehol. Az szégyellhetné magát aki ezt cikisnek tartja.

Sőt ahol eddig éltem, egy vidéki kisvárosban volt egy srác aki rendszeresen járt tolókocsival a discoba és rengeteg haverja volt, nem nézték ki. Mondjuk azt nem tudom egy "elitebb" pesti klubban, hogyan fogadnák ezt?

2011. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akik normálisan válaszoltak. Akik leszóltak, nem én érzem cikinek megjelenni valahol ilyen emberrel, hanem én vagyok ezek közül az egyik, és csak kíváncsi voltam, hogy vajon szégyellenek az emberek egy hasonló megjelenésűt, mint én. Köszönöm.
2011. máj. 19. 11:25
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, ha bárhol megbélyegzik az ilyen embereket, inkább kiállok mellettük.
2011. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
27%
a tólószékes és csípőficamos nem gáz. A guruló dagi hááát..figyelj, legalább jól mutatsz mellette.: DDDD
2011. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

A középiskolánkban van egy külön osztály ahol sérült gyerekek, fiatal felnőttek vannak.

Nem tudom miért szívesebben beszéltem velük, mint a vadmacsókkal.

Kedvesen, aranyosak voltak, persze volt amikor ugyan úgy megérdemeltek egy egy pofont(mert túllépték a jó ízlés határát)

És nem éreztem cikinek, hogy barátkozok velük. Egy nagyon kedves barátnőm sajnos széle hossza egy, viszont szeretnivaló:)

2011. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

sokkal szívesebben barátkozom olyan emberekkel, akik kicsit mások mint az átlag. pl nem nagyon találkoztam még olyan mozgássérülttel, aki nagyképű bunkó lett volna.

vagy pl a kövér emberek nem a külső alapján ítélkeznek.

2011. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!