Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínosnak éreztek ilyen emberek...

Kínosnak éreztek ilyen emberekkel megjelenni valahol?

Figyelt kérdés
Pl. egy nagyon túlsúlyos nővel, aki szinte már gurul, ciki ilyennel bemenni egy szórakozóhelyre? Vagy pl egy tolókocsis emberrel szégyenkezve érzitek magatokat az utcán vagy más nyilvános helyeken? Vagy csípőficamossal, aki ilyen furán megy?
2011. máj. 19. 09:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

fújj, igen rettentően kínos. Inkább nem is megyek anyám közelébe az utcán, hanem messziről röhögök rajta, csak mert nehezen jár, egy olyan betegség (csípőficam) miatt amiről nem is tehet...


Ritka idióta egy kérdés...

2011. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Édesanyám alternatív-mozgás terápiákat tart, gyakran foglalkozik sérült emberekkel is. Én ezt már megtanultam, hogy attól még mert más, nem rossz.

Egyébként hihetetlen élni akarás van pl. egy tolószékésben, amiért minden tiszteletem az övék.

És úgy gondolom, hogy aki ezt cikinek érzi, azzal valami nincs rendben. (Hol a tolerancia? Emberség?)

2011. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem! Értelmes embernek gondolom magam. Soha nem jutott eszembe, hogy húúú mekkora ciki.
2011. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
A fentiek miatt nem, de mondjuk egy ápolatlan, igénytelen, vagy részeg ember mellett rettentően kínosan érezném magam. Vagy ha az illető idiótán, közönségesen viselkedne.
2011. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Remélem velem nem ciki menni bárhova is!

Terhes vagyok,ráadásul kiderült,hogy gerincproblémám van,ami miatt alig tudok járni és ilyenkor úgy megyek,mint akinek falába van vagy mint egy pingvin!


Én nem érezném magam senkivel se kínosan.Sőt pl. egy tolókocsissal büszke is lennék magamra,hogy segíthetek,ha szükséges neki.

2011. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

09:47-es vagyok!


A részeg,bunkó emberek más téma!Azokkal én se szívesen mutatkoznék!

2011. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért lenne "ciki" az, ha valaki beteg.
2011. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, én akkor szégyenkeznék, ha veled kellene megjelennem valahol. Méghogy szégyellni azt, hogy valaki beteg... Hogy lehetnek ilyen érzéketlen tuskók a világon?
2011. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek nem tehetnek arról, hogy olyanok, amilyenek. Egy kövér nő lehet pl. csinos is. Nem ciki és nem kínos. Inkább ciki egy olyan ember, aki modortalan, koszos stb.
2011. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Én tolószékes vagyok és nagyon kínosnak érezném, ha Veled kéne megjelennem valahol.


Üdv!


27/L

2011. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!