Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínosnak éreztek ilyen emberek...

Kínosnak éreztek ilyen emberekkel megjelenni valahol?

Figyelt kérdés
Pl. egy nagyon túlsúlyos nővel, aki szinte már gurul, ciki ilyennel bemenni egy szórakozóhelyre? Vagy pl egy tolókocsis emberrel szégyenkezve érzitek magatokat az utcán vagy más nyilvános helyeken? Vagy csípőficamossal, aki ilyen furán megy?
2011. máj. 19. 09:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%
ez nem kínos, van ennél sokkal kínosabb is
2011. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyannal érezném magam kínosan, aki meglátva egy tolószékes, vagy "guruló" kövér nőt feltűnően bámulja vagy nemtetszését nyilvánítja.
2011. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen, ápolt, koszos és büdös emberrel cikinek érzem megjelenni valahol. Túlsúlyossal egyáltalán nem (az maximum neki lehet ciki, már ha az), tolókocsis meg csípőficamos meg egyéb ilyen beteg embereket nem ismerek..
2011. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért förmedtek rá rögtön a kérdezőre. Ő még nem is mondta el az álláspontját, nem lehet hogy Ő esetleg azért tette fel ezt a kérdést, mert lehet hogy Ő éppen túlsúlyos, vagy csípőficamos esetleg tolószékes? Miért kell már azért leoltani valakit, meg ítélkezni, mert feltett egy kérdést? Persze az is lehet hogy tényleg cikinek gondolja, hogy ilyen emberekkel lépjen utcára és akkor tényleg egy bunkó, de ilyen bunkóból van elég a földön, lehet hogy csak kíváncsi, hányan vannak.
2011. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 sz12 ***** válasza:
82%

10:12 egyet értek.

és szintén egyetértek VaniliaHime válaszával.

2011. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudnám kedves válaszolók, hogy ezt miből szűrtétek le, hogy a kérdező szégyenli. Ez egy kérdés!

Lehet hogy ő csípőficamos, vagy tolókocsis és nem nagyon járnak vele utcára. Soha nem tudhatjátok, és mindjárt mocskolódtok!

Amúgy nekem terhesen rakoncátlankodott a csípőm. Alig tudtam járni, de ugye terhesgondozásra, egyéb orvosi vizsgálatokra, és védőnőhöz muszály volt. Negyediken laktunk, lift nélkül.

Négyféle embertípust tudtam megkülömböztetni az utcán, mikor beakadt a csípőm.

1. A Bunkó.

"Nézd már, hogyan megy, biztos besz@rt."

2. A Nemtörődöm

A Fő tér közepén lettem rosszul, mozdulni sem bírtam a fájdalomtól, sírtam, és vagy 50en mentek el mellettem.

3. Együttérzően néző

Nem áll meg, de sajnálkozva néz.

4. Együttérző és segítő

Odajön, segít leülni, sőt, beszalad a kávézóba egy pohár vízért. Ritka jelenség, de létezik!

2011. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
10.12 Pont ezt írtam, csak lassan gépelek!
2011. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 sz12 ***** válasza:
100%

10:16: sajnos ezek a mai emberek.

én múlthéten mentem gyógyszertárban egy fiatal anyuka a kisfiával babakocsival állt és az ég egy adta világon senki nem segített neki kinyitni az ajtót. mire odaértem 2en mentek be előttem és a p***m leszakadt h senki sem segített. elmondta h elgurult több ásványvize senki se segített volna neki összeszedni.

sajnos ilyen emberek vannak...

19/l

2011. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
62%
Hogyan lehet kínos, szégyenletes egy olyan fogyatékosság, melyről viselője nem tehet? Én inkább érzem kínosnak az ápolatlan, igénytelen, fogatlan, büdösszájú, közönséges embereket, mint azt, hogy valaki kerekesszékhez van kötve vagy csípőficamos. Ami a túlsúlyt illeti, ha valaki egy akaratgyenge zabagép és csak nyafog, hogy "dagadt vagyok" de nem tesz semmit érte, az is más, meg az is, amikor valaki valami hormonális vagy egyéb gond miatt hízik el.
2011. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22%
ha valaki csak kíváncsi, akkor egyértelműen is megfogalmazhatja, hogy csak érdeklődik, ha pedig ő maga az, aki hasonló helyzetben van, akkor nem fogja sértésnek megélni a válaszokat, mert látja, hogy egy állásponton van.
2011. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!