Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "elvárás" az, hogy...

Miért "elvárás" az, hogy valaki szeresse a szexet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem tudom mit csináljak, egyszerűen nem szeretem a szexet. nem tudom miért és hogyan lehetne ezen változtatni? A páron is egyre kevésbé türelmes...őt is megértem....de ha egyszerűen nem szeretem és kész. Már a gondolatától is rosszul vagyok, hogy na most akkor csinálnunk kell. Nem azért mert rossz, kellemetlen vagy valami, csak , hát olyan semmilyen...Már mindenféle pózt, taktikát tippet kipróbáltunk és mégse. Azt sem hiszem, hogy ő vele lenne gond, hisz, minden eddigi párommal így volt.

Létezik ez, hogy egy nő egyszerűen ilyen típus és kész???


2011. máj. 6. 19:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
55%

Jó, hogy lepontozztatok, remélem csak irigység...

Jó szex nélkül nincsen normális kapcsolat, akárki akármit is mond.

2011. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
66%
Ez sok mindentől függ, hogy mi áll a probléma háttéteben, és nem elhanyagolható szempont, hogy maga az egész szexualitás gondot okoz, vagy vannak részei, amiket szeretsz. Mert könnyen lehet, hogy valamit kötelességből csinálsz, és ez rávetíti az egészre a negatív érzéseid. Meg orgazmusod volt/van? Az is lehet, hogy simán a libidód alacsonyabb és a gyakori kötelességszerű szex váltotta ki ezt nálad. Szerintem próbáld meg felfedezni azt, hogy mit szeretsz az intimitásban, akár egy csók, egy simogatás, mi az ami örömmel tölt el, és egy ideig csak azt tegyétek. Mert ha fizikailag végülis képes vagy nemi izgalomra, akkor valami agyban nem lehet rendben. Persze ehhez sok türelem kell, részedről, a párod részéről is, a felismerés, hogy valami nem jó, és a változtatni akarás, akár szakember segítségével is.
2011. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
73%

"Egy pár évvel ezelőtt hallottam olyat, hogy aki, túl hamar kezdi a szexuális kapcsolatokat (16), az "kiég" egy időn belül."

Ez is hülyeség, hacsak nem százával fogyasztotta a férfiakat, de feltételezem, hogy azt meg azért tette, mert élvezte. De te azt írtad, soha nem élvezted igazán.

2011. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
33%
alap dolog egy kapcsolatban a szex. nélküle nincs értelme.
2011. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
13%
Leszbiiiii.....!!
2011. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
54%

Dehogy leszbi...


Egyedül sem élvezed a szexet?

2011. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

A ferjem is ilyen (mondjuk o csak a behatolast meg az elojatekot nem szereti, az oralt igenyli). En megszoktam, elfogadtam, ettol meg lehet jo ember, az igazi szamodra. Az erzelmek kimutatasa, osszebujas, csok azert fontos dolgok. Ezeket sem igenyled egyaltalan?


Amugy az egyetlen megoldas, hogy olyan tarsat keresel, aki hasonlo es ha igenyli is, nem gyakran, ilyen ertelemben tolerans. A ferjemet is ezert dobta a regi bnoje. En elfogadtam igy, hisz minden mas rendben van. Akkor leszel elegedett, ha a megfelelo par van melletted, aki elfogad igy. O lesz az igazi. Csak lehet, hogy nagyon sokaig fog tartani, mig megprobalod, mert keves olyan ember van, aki elfogadja.

2011. máj. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
megprobalod -> megtalalod
2011. máj. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

én csk masztival tudom élvezni, nekem alig volt srác, akivel elmentem


ha te is ebben lennél, az indok nálam:


valahogy az tudatosult bennem, hogy a páromnak kell/miatta csinálom - magamra absz. nem tudok koncentrálni, vagy elengedni magam, vagy kikapcsolni az agyam, tekintve, hogy eddig majdnem minden srác hamarabb elment mint én, szabályosan amikor érzek valamit (ami még a semmihez közelít)a hüvely valahogy összehúzódik, a srác kész, és ennyi


így már meg sem próbálom, hogy nekem jó legyen


amikor meg hagyja hogy magammal játszak, végül is azt is miatta csinálom, tehát olyankor SEMMIT nem érzek

2011. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok 24/L, végre találtam egy pasit aki hozzám hasonlóan nem tud, nem akar szexelni. Viszont azt nem tudom mennyire lesz tartós az ilyen viszony, mert azt mondják a szex fontos egy kapcsolatban...

De nem lehetetlen találni egy hasonló gondolkodású embert, plusz nagyon sok embernek vannak ilyen olyan eü problémái amik miatt ideiglenesen vagy tartósan nem élhet nemi életet ez is egyfajta megoldás lehet mert ha egyszer megváltozna a véleményetek akkor mégsem kell örökre lemondanod róla.

2012. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!