Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "elvárás" az, hogy...

Miért "elvárás" az, hogy valaki szeresse a szexet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem tudom mit csináljak, egyszerűen nem szeretem a szexet. nem tudom miért és hogyan lehetne ezen változtatni? A páron is egyre kevésbé türelmes...őt is megértem....de ha egyszerűen nem szeretem és kész. Már a gondolatától is rosszul vagyok, hogy na most akkor csinálnunk kell. Nem azért mert rossz, kellemetlen vagy valami, csak , hát olyan semmilyen...Már mindenféle pózt, taktikát tippet kipróbáltunk és mégse. Azt sem hiszem, hogy ő vele lenne gond, hisz, minden eddigi párommal így volt.

Létezik ez, hogy egy nő egyszerűen ilyen típus és kész???


2011. máj. 6. 19:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
63%

A szex nagyon fontos egy párkapcsolatban (mondom ezt több mint 25 év házasság után) még abbólis lehetnek gondok, ha az egyik minden nap szeretné,a másik csak hetente kétszer.

Az ilyen különbségeknél.... nem hiszem hogy ebből lehetne egy tartós kapcsolat.

2011. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
41%

Én ezt nem értem.

18 éve vagyok férjnél, 16 voltam, amikor a páromat megismertem.Szinte minden nap van szex.És nem csak arról szól, hogy bedugjuk-kihúzzuk, hanem arról, hogy ott akkor egyesülök azzal akit a legjobban szeretek.Bennem van, egyek vagyunk, és az a katarzis sehogy máshogy nem élhető át.

2011. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Egy pár évvel ezelőtt hallottam olyat, hogy aki, túl hamar kezdi a szexuális kapcsolatokat (16), az "kiég" egy időn belül. Én már erre is gondoltam....Már tényleg nem tudom. Mit gondoltok?
2011. máj. 6. 19:40
 14/31 anonim ***** válasza:
69%

van ilyen, aszexuálisnak hívják.

Ha kimaradna mondjuk 1 hónap, akkor sem hiányozna?

2011. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%
próbáltad már a saját nemedde?
2011. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%

Engem egyáltalán nem zavarna egy ilyen nő - kedves kérdeznő :-)


Nagyon nem vagyok impotens, de ha rendes, vidám, tisztességes feleség vagy, engem az sem zavarna, ha egész életemben egyszer sem feküdnénk le.


Szóval ne add fel, vannak olyan pasik mint én, akik értékelnének egy szerető feleséget, még ha nincs is szex.

2011. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Húúú de gáz....aszexuális lennék? Hogy tehetnék ellene?
2011. máj. 6. 19:51
 18/31 anonim ***** válasza:
82%

Férjemmel havonta egyszer vagyunk együtt és a legnagyobb szerelemben élünk.


Fontos, hogy olyan társat találj, akinek hasonló a "szexuális étvágya".

2011. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Hogy is írjam, nekem egyáltalán nem gond, ha a páromat kielégítem, úgy ahogy akarja...csak velem ne csináljon semmit.
2011. máj. 6. 19:53
 20/31 anonim ***** válasza:
71%

Orvosnál voltál már? Mert lehet, hogy valami betegség miatt van az egész. Vagy egyszerűen csak nem találtad még meg azt a pasit akivel minden jó... még a szex is.

Velem is ez volt, 26 éves koromig azt hittem aszexuális vagyok, aztán most összejöttem egy sráccal és vele jó minden. Furcsa.

2011. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!