Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig járnak kb. a...

Hány éves korig járnak kb. a lányok bulizni? Meddig "elvárás" ez kb. a korosztályuktól?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Hát, egyetemvárosokban, ahol tényleg 18 felett engednek csak be a szórakozóhelyekre, ott kb. 26-28 éves korig.

Más helyeken 24-25.

2011. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ja és az sem azért, mert nem szeretnének, hanem mert ciki, hogy tele van 16 évesekkel.

Be sem engedném őket, csak tinidiscoba.

2011. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
25%
ez változó. én elég hamar elkezdtem bulizgatni, viszont nagyon hamar ki is nőttem. 17 éves koromra kb már egyáltalán nem volt igényem rá, ez mondjuk abból is adódik, hogy Budapesten nem nagyon talál az ember normális szórakozóhelyet.
2011. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 vagyok és mostanában kezdtem el bulizni járni. Nem tinidiszkókba, hanem elegánsabb klubokba és nem érdekel, hogy "ciki-e".

Korábban állandóan otthon ültem, mivel kövér voltam. Most, hogy már lefogytam szeretném élvezni az életet.


Amúgy akik 14-15 évesen kezdtek el bulizni sokszor 22-23 éves korukra már elegük is van a dologból és inkább csak beülnek egy kávézóba vagy otthon megnéznek egy filmet. Az én barátnőim legalábbis ilyenek.

2011. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

Én 23 vagyok, de férjezett.


Engem is foglalkoztat a kérdés.


Én nagyon hamar bele vetettem magam az "életbe", így 23 évesen már nem igénylem annyira (tudom, hogy az nem a "világ").


Egyetemi rnb, pop discoba havonta járok, de városi discoba nem mennék el, öreg vagyok én már ahhoz.


A férjem szintén így vélekedik, velem egyidős.

2011. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én életembe 2x voltam discoba egyszer bank ba egyszer meg e klubba.


A bankba belémkötöttek, az eklubba meg telibehányt egy részeg köcsög, na azóta se mentem egyikbe se, de még disco közelébe se.


Tök felesleges volt, csak egymás előtt majomkodnak az emberek, de senki semmi komolyra nem kapható, nézni meg a moziba is lehet.

2011. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem miért lenne elvárás vagy korhatárok, stb. Mindenki más, mindenki addig jár ameddig kedve tartja, én sose jártam, mert nem érdekel a dolog. 27 éves vagyok.

De például az anyám még mindig jár pedig már több mint 50 éves. Diszkókba jár ugyanúgy mint a fiatalok. Neki még mindig bejön ez a dolog.

2011. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Hailey13 ***** válasza:

emberek húszévesen élvezni kell az életet:D

15 vagyok és nemtudom/nemérdekel hogy gáz-e hogy még nem járok ilyen helyekre, majd ha késztetést érzek megyek, és ugyanilyen érzéstől hagynám abba egyszer.:D

lehet velem van a baj, de nem értem miért lenne gáz pl egy 30 éves nőnek elmenni bulizni. ti fiatalabbak vagytok és már ez a probléma:D

rossz érzés lenne, ha úgy érezném már nem tudok ezen szórakozni (ha egyszer régebben tudtam.)

2011. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

én ismerek olyan helyet, ahol 30-40 év az átlag életkor. de sajna itt nincs olyan hely, ahova csak 18 felett mehetsz be, pedig egyetemvárosban lakok.


26/N

2011. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Kb. 16 éves korom óta járok rendes discokba. Most 32 vagyok, van férjem, gyerekem, de a barátnőimmel havonta kéthavonta még most is elmegyünk bulizni. Szeretem azt a zenét ami ezeken a helyeken szól, és szerencsére sok lehetőségünk van (Pest) szórakozni. Fiatalosan nézek ki, mégsem érzem, hogy megvetően néznének rám. A 16 éves korosztálytól néha én is rosszulvagyok, mikor rájuk nézek, egyesek eszméletlenül tudnak öltözködni. Főleg a hajógyárin... :) (Tisztelet a kivételnek persze!)
2011. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!