Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha ez elvárás?

Ciki, ha ez elvárás?

Figyelt kérdés
fősulira járok, jövöre diplomázok, a barátomnak(3éve) se munkája se iskolája, 2 fősulit is elkezdett, egyiket se fejezte be. dolgozni nem akar. csak a gépezés, buli... szeretem, de ha továbbra is együtt akarunk maradni, közös jövöt tervezgetni, akkor nyugodtan elvárhatom, hogy tegyen vmit érte, nem? vagy azért nem tesz érte semmit mert ő másképp gondolná? csak nekem ez így nem igazán jó, hogy én már dolgozni fogok lassan, mire ő kezd vmit az életével, ha kezd... mit csináljak, hogy rávegyem? mert ez igy hosszútávon nekem nem igazán lesz jó..már segiteni is próbáltam, lett volna lehetősége, csak mindig volt vmi kifogás...segitsetek!!!
2009. aug. 17. 14:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Tök egyszerű. Neked ez így nem tetszik, nem változik a helyzet már egy jó ideje, jelezted is ezt felé, ennek ellenére sem történt semmi...egyértelmű??:D
2009. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy ciki! Én nem is maradnék ilyen férfi mellett. Nem a pénz miatt, hanem azért, mert ez azt mutatja, hogy semmit sem tud befejezni, kifogásokat keres. És mit csinál napközben? Csak lébecol, ha nem dolgozik? Ha nincsenek céljai az életben, csak vissza fog téged húzni. Rávenni nem tudod, ha már most ilyen, ilyen is marad.
2009. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
így van, és akkor mit tegyek? mert azt nem irtad le, csak két mondatba összefoglaltad:)
2009. aug. 17. 14:11
 4/31 anonim ***** válasza:
98%
Én már rég otthagytam volna a francba. Nem hiszem, hogy változni akar. Két suliba is belekezdett, de semmi. Elmehetne dolgozni, de nem teszi. Törekedhetne arra, hogy legyen jövőtök, de nem teszi. Adj neki ultimátumot, vagy dolgozik vagy tanul, de csináljon valamit, ha veled akar maradni.
2009. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze neki is fell kell nőnie, nem csak a buli meg a lógás... Nehogy már neked kelljen eltartani. Ha hosszútávú kapcsolatot akarsz erről mindenképpen el kellene beszélgetnetek.
2009. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
igazatok van, köszi a válaszokat, de ha szeretem, akkor hogy engedjem igy el? most megyek egy félévre ki tanulni külföldre, ha visszajövök és semmi nem változik akkor el kell gondolkoznom komolyabban a dolgon...
2009. aug. 17. 14:14
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök egyértelmű, hogy mit tegyél. Azért is nem írta az első oda...ha adsz neki lehetőséget és nem változik, nem érdemes várni, mert aki nem akar, az nem fog változni. Ha kifogásokat keres, képzeld el, hogy milyen lenne vele a házasság gyerekekkel. A munka és célok az életben alap dolog. Akinél ez nincs meg, csak teng-leng, de nem halad sehová az életben...én ismerek olyanokat, amilyennek leírtad a barátodat. Az egyik 38, de nem akar dolgozni. Ilyen emberrel ki akar lenni? Ha te komolyan tervezel a barátoddal, miből fogtok élni és ő miben fog támogatni?
2009. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
házasság? igy biztos nem lesz, mivel nem lenne miből!!:S
2009. aug. 17. 14:17
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Akkor miért jársz olyannal 3 éve, akivel tudod, hogy úgysem fogsz együtt maradni? Mi értelme van ennek??
2009. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
mikor elkezdtünk járni, azért jelentkeztem oda főiskolára, ahol ő tanult anno, h együtt tudjunk lenni.. egy év után abbahagyta a sulit. én meg mehettem volna nyugodtan más városba egyetemre. akkor még nem tudtam h ez lesz. nem látok előre..sajnos..:(
2009. aug. 17. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!