Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha ez elvárás?

Ciki, ha ez elvárás?

Figyelt kérdés
fősulira járok, jövöre diplomázok, a barátomnak(3éve) se munkája se iskolája, 2 fősulit is elkezdett, egyiket se fejezte be. dolgozni nem akar. csak a gépezés, buli... szeretem, de ha továbbra is együtt akarunk maradni, közös jövöt tervezgetni, akkor nyugodtan elvárhatom, hogy tegyen vmit érte, nem? vagy azért nem tesz érte semmit mert ő másképp gondolná? csak nekem ez így nem igazán jó, hogy én már dolgozni fogok lassan, mire ő kezd vmit az életével, ha kezd... mit csináljak, hogy rávegyem? mert ez igy hosszútávon nekem nem igazán lesz jó..már segiteni is próbáltam, lett volna lehetősége, csak mindig volt vmi kifogás...segitsetek!!!
2009. aug. 17. 14:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ha bele is kezd valamibe, szerintem szinte biztos, h abbahagyja pár hónapon belül. Kutyából nem lesz szalonna :( Csak elvesztegetsz rá még pár évet. Az ilyen kapcsolatok (ahol ilyen a pasi) életképtelenek. Hogy akarsz egy ilyen sráccal családot alapítani? Persze, amíg suliba jársz meg néha randiztok, addig még oké, de semmi komolyabbra nem alkalmas. Te értelmes lány vagy, hallgass az eszedre! Most nehéz, de majd találsz egy normális pasit, és akkor meglátod, h jól döntöttél!
2009. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!