Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig járnak kb. a...

Hány éves korig járnak kb. a lányok bulizni? Meddig "elvárás" ez kb. a korosztályuktól?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 22:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, nem szeretek diszkóba járni, mert nem jön be az a zene. Viszont koncertre minden további nélkül elmegyek, ESETLEG olyan diszkóba még, ahol nem annyira gépzene van, hanem inkább ezek a slágeresebb dolgok. De nálam idősebbeket is szoktam látni, koncerten nem ritka, hogy 30 fölöttiek is vannak.
2011. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel, mert különösebben én sem vágyom már rá, de mintha a környezetem "elvárná" úgymond... 24 vagyok, egyetemista.
2011. aug. 3. 22:26
 13/19 anonim ***** válasza:

Disco helyett akkor már inkább koncert..

Az az igazi buli, nem a disco...

2011. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Hailey13 ***** válasza:

szó sincs elvárásról

ha nem akarsz ne menj, nem baj az ha nem vagy p*csarázós:D

ettől független én azért szeretni fogom a bulizós életet úgyérzem:D

2011. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én is egyetemvárosban élek, de itt nem engednek be csak 18 felett. Néha van direkt tinibuli, ott beengednek.
2011. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én olyan 2-3 évet jártam, 18 évesen kezdtem, 20-21 éves koromig. Mostmár egyáltalán nem vágyok, sőt.


23/L

2011. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez életkortól független. A jó bulihoz jó zene kell, vagy legalábbis olyan, amit tényleg szeret és élvez az alany:), ha ez megvan, akkor akár 50 éves is lehet, akkor is jól fogja érezni magát. Ha nincs meg a zene és a társaság szeretete, akkor úgyis leszarja az egészet. Én 15 vagyok, egyszer rángattak el egy diszkóba, hát az borzalmas volt, totál feszélyezve éreztem magam, de példának okáért egy Irie Maffia koncerten ez elképzelhetetlen lenne, ott simán ellazulok és oldódok a közegben, és nem a ganja miatt:) De az a lényeg, hogy találd meg, ami igazán érdekel. Ha ez nem a zenében/alkoholban/diszkóban/koncerteken/headbengelésben van meg, akkor felesleges ott keresned, az élet túl rövid hozzá. Azokat meg szard le, akik ez alapján ítélnek el. Ha te a sütéstől/főzéstől/kötéstől/fotózástól/szextől érzed jól magad, akkor csináld azt. Bomboklaat! :D:)
2011. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
utálom a diszkót semmi jó nincs benne de különösebben 18 éves korom óta járok elbulizni inni a barátokkal szórakozni,sztem fogok még darabig,viszont néhány helyre azért nem megyek mert idegesítő 13-16 évesekkel van tele akiknek inkább otthon lenne a helye vagy valami tini diszkóban
2011. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szerintem nincs elvárás. ez egyénfüggő. én 24 vagyok, lassan 4 éve élek a párommal, mehetnék bulizni, de nem nagyon szoktam. kb 2-3 havonta jön rám a mehetnék, de sokat dolgozunk, napi 10-12 órát, örülök, ha otthon vagyok. Így elég ritkán megyek. És relatív az is, hogy kinek mi a bulizás. Én legjobban azt élvezem, ha beülök valahová a barátaimmal, beszélgetni, meginni valamit, vagy nagy ritkán a párommal elmegyünk valahova. Nekem ez elég. Régen sem nagyon jártam, nekem így felel meg.
2011. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!