Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "elvárás" az, hogy...

Miért "elvárás" az, hogy valaki szeresse a szexet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem tudom mit csináljak, egyszerűen nem szeretem a szexet. nem tudom miért és hogyan lehetne ezen változtatni? A páron is egyre kevésbé türelmes...őt is megértem....de ha egyszerűen nem szeretem és kész. Már a gondolatától is rosszul vagyok, hogy na most akkor csinálnunk kell. Nem azért mert rossz, kellemetlen vagy valami, csak , hát olyan semmilyen...Már mindenféle pózt, taktikát tippet kipróbáltunk és mégse. Azt sem hiszem, hogy ő vele lenne gond, hisz, minden eddigi párommal így volt.

Létezik ez, hogy egy nő egyszerűen ilyen típus és kész???


2011. máj. 6. 19:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%
Ja, frigid.
2011. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Létezik. Ahogy az is létezik, hogy annak ellenére, hogy minden pároddal ilyen volt, valójában bennük volt a hiba, nem tudtak beindítani. Ahogy az is létezik, hogy valami gyerekkori dolog miatt érzel így.
2011. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem a szex a legfontosabb dolog, ha nem szereted annyira, akkor ez van és kész. Ha a párodat szereted amúgy, akkor nincs semmi gond.
2011. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%

Létezik. Esetleg beszélj dokival, hogy mit lehet tenni ebben a helyzetben, az is lehet, hogy könnyen megoldható.

Ha nem sikerül megoldani, és még mindig semmilyen, akkor győzd meg magad, hogy ne legyél rosszul a gondolatától és ne fintorogj, ha csináljátok. Végül is tényleg semmi rossz nincs benne :)

2011. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
29%
Az ilyen maradjon egyedül inkább,ha ilyen frigid lennék magam keresnék a páromnak nőket,őnzőség a másiktól megvonni az örömóket,és undorító becsapva a másikat eljátszani azokat.
2011. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
36%

De akkor minek szexelsz? És minek van párod?

Te miért "várod el" hogy párod legyen?

2011. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
59%

54%-os, azért azért azt ne mondd, hogy szeriti a párját és semmi gond, mert attól még a párjának maradhat hiányérzete.


Keresni kell egy impotens pasit, és mindketten boldogok lehettek.

2011. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%

A szex UGYANOLYAN fontos egy párkapcsolatban, mint a belső, meg az összhang és társaik. Egyszerűen lételem. Persze vannak türelmes pasik, de ahogy írod, ez egyszer elfogy.


Szerintem érdemes lenne szexuálpszichológushoz fordulni.

2011. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%

hát, az emberek többsége szereti a szexet, te abba a bizonyos 1%-ba tartozol... az volna szerencsés, ha sikerülne olyat találni, aki ugyanígy van vele (férfiak, nők között ugyanígy előfordul). ez könnyen hangzik,, de valójában nehéz ügy, mert nem vagytok sokan...


ha nem lelsz rá a másik feledre, mindig konfliktusod származik majd ebből a pároddal, akit egyébként meg tudok érteni :-)

2011. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%

van, úgy hívják, aszexuális!


hány éves vagy? mindig is így volt? ha egyedül vagy se élvezed?

na meg ez a mindent kipróbáltunk dolog, biztos? az orális szexet se élvezed?


nehéz helyzet mert teljesen természetes, hogy a párodnak szüksége van rá, így ha vele vagy, meg kéne adnod neki ezt, tehát megoldást kéne találni arra, hogy miért ne élvezed! talán egy szexuálpszichológus segíthet

2011. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!