Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról, akik...

Mit gondolsz azokról, akik megütik az apjukat?

Figyelt kérdés

Mert én meg fogom, mert már elegem van belőle! Nem fogja tönkretenni az életemet!

18F


2011. márc. 19. 21:02
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Ha bemegy a szobádba akkor csak társaságra vágyik valszeg.


Sztem ütésváltás meg hőbörgés helyett inkább hívd meg a kocsmába.


A legtöbb apa azon van kiborulva, hogy nem találja a közös hangot az ifjabb generációval.



nekem is állandóan bejött a szobámba amíg élt én is már 19-20 lehettem akkor már öregember volt 63 éves és csak mesélt mesélt mondta az életét, nem győztem hallgatni és mindennap minden héten ugyanazokat ha lett volna akkoriban ilyen hogy mp3 vagy diktafon akkor ha felveszem odaverte volna bármelyik mostani netcelebet..

2011. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:

"Most, hogy senki sem ért veled egyet, egyből bevágod a hisztit és nem "itt végeztél is". :)

18 évesen ideje lenne kicsit felnőni, nagyon gyerekes vagy."


Szerintem inkább te vagy a szánalmas. Szerinted én arra vagyok kíváncsi, hogy milyen nagy nethuszár vagy? Vagy hogy milyen kemény vagy, hogy megmond mit hogyan kéne?

2011. márc. 19. 22:12
 53/56 A kérdező kommentje:

"mindíg hangosan ordította, hogy üssed csak jobban nő :D "


Azért ezen nevettem egyet, de tényleg durva.

Részvétem!

2011. márc. 19. 22:15
 54/56 A kérdező kommentje:

"másfél hónapos fiamat kidobta kisággyal együtt az udvarra,éjjel fél 11-kor"



Szerintem teljesen jogos és helyes volt, amit tettél!

2011. márc. 19. 22:19
 55/56 anonim ***** válasza:
megértelek... én meg is öltem volna fateromat szívem szerint... talán még most is... ehelyett inkább évek óta nem állok szóba vele...számomra meghalt...megszünt létezni...így már nem zavarja az életemet.
2011. márc. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Hogy idióta apjuk van, és nyilván sokszorosan rászolgált. Vagy tahósággal, vagy agresszivitással, vagy balfékséggel. Mindegyik megérdemli.
2011. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!