Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról, akik...

Mit gondolsz azokról, akik megütik az apjukat?

Figyelt kérdés

Mert én meg fogom, mert már elegem van belőle! Nem fogja tönkretenni az életemet!

18F


2011. márc. 19. 21:02
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Ő nem csak pénzt tett le eléd a 18 évben.
2011. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

Akármit is csinálsz te úgysem tudsz rajta akkorát ütni mint amekkorát ő.


Te élsz majd tovább amikor ő már régen boldog lesz valahol a másvilágon, és mindent elfelejt.


De te cipeled a történteket amíg élsz.

2011. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

Mi számít verésnek?

Engem régebben vert, kb 7-8évvel ezelőtt, de akkor... Szerintem összesen itt a kommentelők együtt nem kaptak annyit, mint én. (bár ez nem valószínű, hogy igaz)


Pl. olyanokat csinál, hogy csak gondol egyet és bejön a szobámba. pl. ha alszok. Mi a francnak alszol? És elkezd ütni. Na, ki érti ezt?

De nem foglalkozok vele, mert nem fáj. Tudom, hogy egy ütéssel el tudnám intézni, de csak anyám miatt nem teszem meg, mert őt tuti megviselné!

2011. márc. 19. 21:26
 34/56 A kérdező kommentje:

ma 21:26.

Mondjuk ebben van valami.

De úgy vagyok vele, hogy ez igen minimális ahhoz képest, amit ő csinált a családdal.

2011. márc. 19. 21:27
 35/56 anonim ***** válasza:
Hmm. Remélem az én gyerekem nem akar majd agyonverni, miután embert faragtam belőle, áldozatot hoztam érte 18 évig. Mondjuk velem is kemények voltak a szüleim, de csak azért, mert egy engedetlen tuskó voltam, akinek kellett a fegyelmezés. Hála nekik, nem kallódtam el, és ma már büszkék rám. Mégsem jutott ilyen eszembe sohasem.
2011. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
35%

Megmondjam: egy szánalmas szaArházi patkány! A szülőket ennél jobban kellene tisztelni és saját magunkat sem volna szabad lealacsonyítani odáig, hogy megüssük a szülőnket!!!

Ha konfliktus van, ha igazságtalan a szülő (ők sem hibátlanok, sőt sajnos sokuk rá is játszik a szülői tisztelet témájára) akkor meg kell őrizni a nyugalmunkat és tárgyilagosan az arcába vágni, indokokkal, hogy nincs igaza. Ha hepciázik, akkor otthagyni egy időre, míg lenyugszik. Ha menthetetlenül elromlik a kapcsolat: elköltözni. De megütni? SOHA!!!

2011. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

Ha beszólógat bunkón megvernéd. de azért mert vert vagy ver még most is nem.

Nekem ez a beteges :S Hogy mikor kérdezték h mi az oka amiért megvernéd,akkor a beszólógatással jöttél.Egy piti kis ügyet tártál elénk. Most meg jössz azzal h vert,meg be megy a szobádba mikor alszol és elkezd ütni. Teljesen más kommentekkel kaptál volna ha ezzel kezded. Így elgondolkozok azon is h ezt csak kitaláltad

2011. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

"Akármit is csinálsz te úgysem tudsz rajta akkorát ütni mint amekkorát ő. "


Miért hiszi azt mindenki, hogy egy szülő erősebb, mint a gyereke?

Most egyébként már én is lehiggadtam, de akkor is elegem van.

Egyébként a jobb fülemnél a koponyán van egy nagyobb sérülés, ami maradandó. Ez neki köszönhető!



Ja, még egy sztori:

kb 8-9ÉVESEN eltettem valahova a házkulcsot, de nem találtam meg! Ő meg felkapott egy követ és fejbe akart vágni vele, de szerencse, hogy nem talált el.


Érdekel még valakit hasonló sztori, mert rengeteg van!

2011. márc. 19. 21:30
 39/56 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel, hogy mind gondolkozol. Én tudom mi történik, nem érdekel hogy elhiszed vagy nem. Ez a te egyéni szociális problémád!

Most fogok írni egy listát, hogy miket csinált vagy mi? (az elején)

Azért kedztem ezzel a fahordással, mert ez mai sztori. Az, hogy néha benyit és keménykedik egy sort, az néha-néha rájön.

2011. márc. 19. 21:32
 40/56 A kérdező kommentje:

ma 21:29

Ezt a kommentet alig lehet elolvasni, valaki javítsa már ki!

Köszi!

2011. márc. 19. 21:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!