Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról, akik...

Mit gondolsz azokról, akik megütik az apjukat?

Figyelt kérdés

Mert én meg fogom, mert már elegem van belőle! Nem fogja tönkretenni az életemet!

18F


2011. márc. 19. 21:02
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

*véve


Alig tudok írni... :)

2011. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Én meg mire válaszoltam helyeselve az utolsót addigra lett másik 6 utolsó, pörgös topic :-)
2011. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

"Gondolom apád tart el,nem te keresed a kenyérre valót. Ha arra kér,hogy rakd be a fát,azt miért nem tetted meg? "


Hú, b.meg. ....Éppen az, hogy szó nélkül megcsinálok minden munkát és van pofája azt mondani, hogy nem dolgozok!

Csak én pakoltam be a múlthéten nem tudom hány tonna fát, amíg a henyélt a nappaliban.

2011. márc. 19. 21:19
 24/56 anonim válasza:
Ha megtámadnám apámat, eltörné a kezem... Akármilyen erős 85 kilós gyerek' vagyok, ha kezet emelnék rá, azt nagyon megbánnám. 17/F
2011. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:

Nevetséges dolgokkal jössz.

És fogadni mernék, hogy te vagy az a bunkó 18 éves fiú, aki rengeteget válaszolgat ebben a témakörben. Ez úton mondanám, hogy undorító stílusod van.

2011. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

21:21 vagyok

Azt kihagytam, hogy ha otthon is ilyen bunkó, ocsmány stílussal beszélsz, akkor nem csodálom, hogy apád így beszél veled. Nyugodtan üsd meg, de akkor fizesd is vissza neki azt, amit tett érted a 18 évben.

2011. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

Sose üsd meg mert később te bánod meg újra és újra ahoyg már írta valaki más is, meg én is.


Inkább számolj el tízig, vagy sétálj el otthonról egy kisfröccsre vagy egy cigire, vagy csak úgy.


Az öregek sokszor már hülyék is, türelmetlenek is, épülnek le már 40-50 éves korukban agyilag.


Ezt teszi az emberekkel ez a szar állam, meg az életen át tartó nyomorgás, a kiszámíthatatlanság.

2011. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

"de akkor fizesd is vissza neki azt, amit tett érted a 18 évben."

Azon vagyok nyugi!

A múltkor 150k-t tettem a képe elé 18évesen!

2011. márc. 19. 21:23
 29/56 anonim ***** válasza:

ha ilyen "semmiségért" megvernéd apádat mit csinálnál akkor ha verne téged vagy anyádat? megölnéd? :O

Vagy azért is jól megvernéd? A kicsiért és a nagyért is ugyanúgy verás jár?

2011. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

"Azt kihagytam, hogy ha otthon is ilyen bunkó, ocsmány stílussal beszélsz, akkor nem csodálom, hogy apád így beszél veled."

Azért ne egy kommentből ítélj már meg, ha lehet!

Azért írtam azt amit, mert felidegesített az, hogy valaki mennyire el van tájolva.

2011. márc. 19. 21:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!