Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról, akik...

Mit gondolsz azokról, akik megütik az apjukat?

Figyelt kérdés

Mert én meg fogom, mert már elegem van belőle! Nem fogja tönkretenni az életemet!

18F


2011. márc. 19. 21:02
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

Ide jöszz azzal h legszívesebben megvernéd apádat,mikor megkérdezik miért,elmeséled hogyan tiport bele a kicsi lelkedbe a fahordásos sztorival. Ha olyan szar alak lenne apád,akkor nem ezzel jöttél volna.

ha tőlem vki megkérdezi miért utálom az apám,nem azt mesélem h milyen semmiségért üvöltött velem ma is meg tegnap is,hanem azt hogy rendszeresen ver

2011. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
68%

Én apámat - nem szégyellem - de elég sokszor megütöttem. De volt olyan is, amikor összeverekedtünk, és szétkarmoltam az arcát. Azért nem járja, hogy 14 évesen, lány létemre akkora pofonokat adott, hogy feldagadt az egész arcom és lila lett a szemem. Volt olyan is, amikor hasba rúgtam, esetleg úgy hanyatt löktem, hogy majdnem beborult a teknőseink terráriumába. Le leszek pontozva tudom, de ez van. És mielőtt felhozná: jó ideig tűrtem amit művel, pici koromban egy kiborult virágföldért ( ráadásul a bátyám borította ki ) úgy elvert, hogy egy jó darabig nem tudtam ülni, annyira fájt a fenekem. Aztán egy jó éve, hogy ha üt, nem hagyom magam és visszaütök.


Viszont, kérdező: Neked azért, mert apád tapló, nincs okod megütni, ennyi erővel a saját anyámat is megverhettem volna már, mert sokkal nagyobb dolgokat művel, de nem tettem. Gondolkozz el.

2011. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:

Ez csak egy példa volt.

Engem meg az nem igazán érdekel, hogy HA ez lett volna, meg HA az lett volna mit válaszolnál.

Én ezt válaszoltam, ne hasonlíts magadhoz!


De mit is várok én, hogy itt Írosgatok?

Eleve hülyeség volt, hisz pár kommentből nem lehet levenni a lényeget. kb 1-2hetet együtt élnél vele, megtudnád!

2011. márc. 19. 21:39
 44/56 anonim ***** válasza:
56%
18 éves nagykorú,nem tetszik költözz. Nem apádnak kellett volna adnod a 150k-t hanem fogni a pénzed és elkotródni otthonról. Ilyen egyszerű
2011. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:

Tény, hogy engem is vert. (mostanában is bejön hőbörögni, ott van a szobás eset, de már nem fájnak az ütései, de akkor is verés)

Régebben 11éves alatti koromban..


pl. A gereblyézést összejárkáltam, úgy megvert hogy orvoshoz kellett menni!


Már lehet csak azért is el akarom verni (nem csak a mostaniak miatt), hanem amiket régen tett velem, anyámmal és a testvéreimmel!

2011. márc. 19. 21:41
 46/56 A kérdező kommentje:
De mindegy. Én itt végeztem is!
2011. márc. 19. 21:43
 47/56 anonim ***** válasza:
56%

Annyira szánalmas vagy,

Most, hogy senki sem ért veled egyet, egyből bevágod a hisztit és nem "itt végeztél is". :)

18 évesen ideje lenne kicsit felnőni, nagyon gyerekes vagy.

2011. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
63%

Hát éna bowden sztoris vagyok, én 8-9-10 éves korom körül kaptam rendesen mogyorófavesszővel, sokszor behugyoztam a veréstől, és hurkák nőtteka valagamra, de kaptam oylan fülest is, hoyg elindult az orromvére.


A szomszéd egy tszcs-s alkoholista görény volt, ha meglátta hogy kapok mindíg hangosan ordította, hogy üssed csak jobban nő :D


Repült utánam lábas kaja, kisfejsze, fűrész, kés, és kalapács is. Egyik se talált el soha.

Viszonmt dobott pofán almával amitől kimozdult az egyik fogam ami még tejfog volt :D

2011. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Anyámat viszont sose bántotta, ezt azért tiszteltem benne, akármiylen szar is volt apának.
2011. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Volt rá példa,hogy a etsóimmal 3 és 4 évesek voltak akkoriban,kint aludtunk a málnásban,mert fater konyhakéssel és benzines kannával mászkált a lakásban és fel akarta gyujtani!

Az utolsó verést akkor kapta tőlem,mikor az akkor másfél hónapos fiamat kidobta kisággyal együtt az udvarra,éjjel fél 11-kor!Akkor csúnyán összevertem,többet soha!

És hozzáteszem,hogy én akkor kb 24 voltam és 52 kilós gizda srác,Fater meg 38(nevelőapám volt)és majdnem 70 kiló!Akkor egyszer még levertem aztán inkább elköltöztem családostól!

2011. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!