Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról, akik...

Mit gondolsz azokról, akik megütik az apjukat?

Figyelt kérdés

Mert én meg fogom, mert már elegem van belőle! Nem fogja tönkretenni az életemet!

18F


2011. márc. 19. 21:02
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
Ezek valóban nem nagy dolgok, osztom a véleményt. Ez még nem ér pofont. Ettől sokkal-sokkal hülyébb apák vannak,hidd el.
2011. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy a te esetedben indokolt lenne a verés.Nehéz ezt hallani, de szerintem te bonyolitod tul a dolgokat.Apukád szimplán bunkó, ennyi.Ezért még nem jár verés.Majd ha olyan történik, amiről jónéhány előző válaszoló beszámolt, akkor cselekedhetsz.
2011. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Szerintem sem adnak okot ezek a dolgok, arra hogy megüsd. Azt elhiszem, hogy idegesítőek meg igazságtalanok meg érthetetlenek néha, de ezek nem igazi okok...
2011. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

Hát anyámmal is elég sokat csudázik. De állandóan veszekedés van!

Voltak ettől durvább húzásai is.


Pl. kb 2hete kiküldött kb -5fokba papucsba és pólóba, hogy menjek a háztól.

Kint a teraszon leültem, ő addig beszélgetett a haverjával, mire visszajött elájultam.

2011. márc. 19. 21:14
 15/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem téged eléggé elkényeztettek. Gondolom apád tart el,nem te keresed a kenyérre valót. Ha arra kér,hogy rakd be a fát,azt miért nem tetted meg? A majd nem egyenlő a cselekedettel.

Nagyon is túlreagálod apád viselkedését,de a sajátodat nem vizsgálod felül.

2011. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:

Hát az enyém egy bowdennel majdnem kicsapta a szemem hülyeségből, meg sarlóval megkarcolta a hasam mikor betonoztunk de az már felidnulásból volt mert nem tetszett neki ahogy a keverőbe dobálom a sódert.


Baromira begurultam és nekifutásból ráugrottam és hátbavágtam.


Már megbántam mert rá 2 évre meghalt infarktusban, és az eset után kb egy évig nem is szóltunk egymáshoz egy szót sem pedig otthon laktam.

2011. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz kissé rázós és nem egyszerű tanácsot adni!Anno én is betakartam a fatert nem egyszer,mikor anyámnak kezét lábát törte!

Aztán 10 éve meghalt autóbalesetben és hidd el,sokszor sírok a sírjánál a lelkiismeret furdalás miatt,pedig alapvetően ő is olyan volt,mint a te apád!

Nehéz tanácsot adni,de néha a pillanat határozza meg a tetteidet!

Arra vigyázz,ha megcsapod nyoma ne maradjon,mert téged csuknak le testi sértésért!Ha mindenképp meg akarod ütni,akkor javaslom a vizes törülközőt,vagy a gumi csövet szigoruan vesére,vagy térdhajlatba!!!!

2011. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyett, ha anyukádat véded akkor - ésszel - azt lehet mondani rendben van. Sajnos sok sztorit ismerünk mikor nincs mese, közbe kell lépni.


De amit te itt felsorolsz az inkább egy tinédzser érzékeny lelke, mint komoly problémák.

Tudod, a mintákat a környezetünkböl vesszük, apád az apjától, te a apádtól, de ne felejtsd el hogy a te gyermeked majd töled veszi és olyan lesz mint te.

"Parasztosan" fogalmazva, ha te vered apád majd a gyermeked téged fog. Felejts ezt el és te legyél az aki magasabb szintre lép a családodban,hidd el megéri.

2011. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
61%
A nagymamámat pont egy ilyen ütés mentette meg mikor kb 10 voltam a depressziós nagyapám. Pontosan vége nem ütöttem hanem egy elég nagyon rávágtam a sodrófával a hátára.
2011. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
nagyapámtól*
2011. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!