Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról, akik...

Mit gondolsz azokról, akik megütik az apjukat?

Figyelt kérdés

Mert én meg fogom, mert már elegem van belőle! Nem fogja tönkretenni az életemet!

18F


2011. márc. 19. 21:02
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
65%
ha elég erős lettem volna én is megütöttem volna. De túl gyenge voltam.így hát inkább némán tűrtem ahogy ő üt engem,elöbb szabadultam :S
2011. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy a legtöbb amit elérsz vele, hogy úgy adja vissza hogy a következőt a faltól kapod... Inkább beszélgetni kéne esetleg, nem?
2011. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
82%
Mivel még kicsi voltam (7 éves), nem mertem csinálni semmit, csak befogott füllel,sírva ülni a teraszon,míg anyát ütötte..azután váltak, ha ilyen ma megtörténne,lehet meg is ölném..ha meg kell tenni,tedd, én nem ítéllek el érte, biztos jó okod van rá.
2011. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
mivel húzta ki a dugót nálad apád?
2011. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
26%

Semmi esetre sem szabad!

Ha okot adott rá, akkor sem. Ha ezer okot, akkor sem.

2011. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
92%
Én megütöttem. 11 voltam, kicsi, sovány, de mikor megláttam, hogy teljesen részegen üti anyámat, nekimentem. Másnap nem tudta, mitől van rajta egy nagy lila folt. Na, csak azon az egy helyen adtam ki a dühöm és félelmem.
2011. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
73%

Vannak okok amiért lehet. Az enyém részeg volt és le akart löni a pisztolyával egyszer, akkor kapott egy gyomrost acélbetétessel, volt, hogy szintén részegen be akarta törni az ajtót, volt, hogy k*rvaként ajánlgatott a részeg haverjainak stb. Ezekért mind-mind kapott tölem (nem gyomrost, csak pofont). Jogosan, teszem hozzá.

Ha megfelelöen indokolt akkor hajrá!

23/N

2011. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

A mai eset:

Mondta, hogy rakjam be a fát. Mondtam, hogy OK! Erre 3órakor leáll pattogni, hogy miért nem raktam be, mondtam később berakom! Lementem a garázsba, hogy megkeressem a kabátot, ne pólóba menjek már ki. Kérdeztem, hogy hol van a kabát, erre ő: "Te nem vagy életre való, csak a mínuszt csinálod!" Most hogy jön ez ide?

Mg járok sportolni és ezért vergődik.

Meg, hogy minek internet, ki fogja köttetni. Mondtam neki, akkor köttesd ki.


Meg mond valami pl. nem válaszolok. "Szólalj már meg b.meg." Ha megszólalok: "Még visszabeszélsz?"


Anyám mindig mondja, hogy ne figyeljek rá, de megmondtam anyámnak, hogy úgy elverem egyszer, hogy az orvosok hátrakötött kézzel hamarabb összeraknak egy 911-es Porsche-t, mint őt fogják!

2011. márc. 19. 21:07
 9/56 A kérdező kommentje:

Hidd el, nem kell engem félteni!

Elbírnék én vele!

2011. márc. 19. 21:08
 10/56 anonim ***** válasza:
95%
azt megértem ha valaki hozzaver az apjához, mert az püföli az anyját és védi, de ne haragudj, amiket te itt felsorolsz szerintem nem akkora nagy menet, kicsit nem reagálod túl?
2011. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!