Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Mi a véleményed azokról a szülőkről akik albérletbe szülik első gyermeküket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 20:24
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor nem értem a magyart!!!! Egyik jobban fikázza a másikat, de miért?? Szerintetek az a szerencsétlen ember nem akarna saját házat, nem szeretné hogy biztonságba élhessen, nem pedig azzal a tudattal hogy a gyerekével majd lehet hurcolkodnia kell?! Ha viszont arra várna hogy háza legyen, mikor szülne 40 évesen? Szerintetek hányan élnek ilyen kiváltsággal? Nagyon kevesen. Nekem ne mondja senki hogy 30 évesen a két kezével megkeresett házában él. Mi sokan vagyunk tesók, esélyem sincs anyámtól örökölni, még én segítem. Talán soha nem lesz lakásom, de ez az én hibám? Hát nem hinném, tudjátok mivel ma már levegőadót is fizetnünk kell lassan, aszem nem tehet arról az egyébként tisztességesen dolgozó ember, hogy ilyen helyzetben van... 2 gyerekes, albiban élő anyuka:)
2011. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!