Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Mi a véleményed azokról a szülőkről akik albérletbe szülik első gyermeküket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 20:24
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
27%
Nem az én bajom, de felelőtlenek.
2011. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, a fél ország ezt csinálja.
2011. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
30%
Felelotlenek! En biztos nem szulnek ,ha nem lenne lakasom
2011. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
54%
Felelőtlenség, de gondoljatok bele, hogyha nem szülnének ezek a nők albérletbe, akkor még ennyi gyerek se lenne, és még rohamosabban csökkenne a lakosság.
2011. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
35%
20.30 vagyok, annyit még hozzátennék, hogy azért olyan körülmények közt én se szülnék.
2011. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Nagyon nehéz ma lakást venni, nem érzem felelőtenségnek. Nem egy ismerősöm szült így, nem rosszabb szülők, mint azok, akiknek a nevükön van a lakás.
2011. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
82%
Nem rám tartozik.
2011. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
79%
nekem még nincs gyerekem, de nekem sem lenne önálló lakásom. miért gondoljátok, h felelőtlenség?
2011. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el őket, mert nagyon sokan szeretnének már babát és nem adatik meg nekik a lehetőség hogy saját lakásba-házba alapítsanak családot.

Viszont bátornak tartom őket... És kicsit meggondolatlannak. Nagyon sok család van akik másfél szobás lakásban akarnak nevelni 2-3 gyereket. Persze tudom, más lehetőségük nincs.

Amit soha nem értettem meg, miért albit fizet ami soha nem lesz az övé és miért nem mondjuk egy lakás-ház hitelt, ami x év múlva fixen az övé lesz.

15 évet leél valaki egy albérletben, annyi idő alatt már kifizethetné egy saját családi házra, vagy egy saját nagyobb lakásra a hitelt.

Nekem családalapítás elött a fő szempontok: Megfelelő munkahely, ahonnan elmehetek szülni és visszamehetek és saját ház.

Tényleg nem ítélem el az albiba szülőket, de én soha nem tenném.

2011. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
81%
25 éves vagyok. Albérletben élek a párommal, és még kb. 10 évig sajnos nem lesz saját lakásunk. Akkor én ne is szüljek addig, csak mert albérletben vagyunk? Nem egy ismerősöm van, akik albérletbe szültek, és csak pár év múlva tudtak saját lakást venni.
2011. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!