Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos és sürgős. Az albérlőm...

Fontos és sürgős. Az albérlőm nem hajlandó kiköltözni, emiatt mindent elveszíthetek. Megteheti?

Figyelt kérdés

Eladtuk a lakást még decemberben és annak-rendje módja szerint felmondtunk az albérlőknek három hónapja. Ennyi idejük volt új helyet találni. Március elsején át kell adnom a kulcsot az új tulajdonosnak, de a bérlő -aki még tegnap is esküdözött, hogy ma jönnek a költöztetők és elmennek- ma reggel közölte, hogy nem hajlandó kiköltözni. Télvíz idején védettséget élveznek, nem lehet őket kitenni az utcára...

Ha holnap nem lesz üres a lakás és a tulajdonos, aki már kifizette (és amely pénzből én visszafizettem a banki hitelt, tehát már nincs meg a teljes összeg) nem fogja átvenni tőlem és visszaköveteli a pénzt, mit csinálok?????


Hogy lehet azonnal DE TÉNYLEG MÉG A MAI NAPON kitenni ezeket a szemétládákat a lakásból? Keressek valahol verőembereket? Vagy mit tudok csinálni? A rendőr és a jog tényleg mellettük áll.


Három hónapnyi időt kaptak és esküdtek, hogy mára kiköltöznek....hogy lehetek én ilyen ökör....


Pedig papír is van a felmondásról és a kiköltözési határidőről, de állítólag, mivel birtokon belül vannak, nem lehet erőszakkal kitenni.


Ez létezik?

Segítsetek légyszíves...


2011. febr. 28. 12:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező,annyit azért megtehettél volna,hogy egy mondatban meg irod mi történt veletek,már csak azért ,hogy a rendőrség is be kapcsolódott.
2011. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
90%
Ezek után, hogy nem ír egy szót sem, kezdem azt gondolni, hogy kamu volt az egész kérdés...
2011. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!