Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsarol a barátom, emiatt...

Zsarol a barátom, emiatt mindent elveszíthetek, amiért küzdöttem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom, akivel immáron 3 éve vagyok együtt és osztom meg a legbensőbb titkaimat, zsarol. Sajnos a kapcsolatunk mély pontra jutott, főleg az én részemről, mivel a mostani gyakori veszekedések folyamán ő mindig azzal jött elő, ha elhagyom, akkor ő mindent kitálal, nem érdekli sem a családom, sem a kisfiam. Nagyot csalódtam benne, vajon jó az, ha így akar megtartani magának? Mire jó ez? Amit most leírtam egy nagyon-nagyon lerövidített változat (nem akarok szappanoperát írni ide), de a lényeg nagyjából ennyi. Érdemes egy ilyen ember mellett maradni? Aki visszaél a bizalommal?
2009. dec. 7. 13:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Te is tudod a választ. Pakolj.
2009. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen szituációban voltam én is. De én úgy döntöttem, ha az ex tényleg kitálalna, jobb, ha azok, akik számítanak, tőlem tudják meg, mi is az igazság, mintha tőle. Nagyon kellemetlen volt, de elmondtam. Így már nem volt mivel zsarolnia.
2009. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes vele maradni. Én nem tenném legalább is. Fenyegetőzik és zsarol, de csak azért mert tehetetlen. Hidd el, ha vele maradsz, akkor pokol lesz az életed.

Nem fog kitálalni semmit,egyszerűen kihasználja, hogy tartasz ettől.

2009. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam régebben , a tetkómat nem tudták és ezzel zsarolt én meg inkább elmondtam, nem is volt annyira veszekedés utána.
2009. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Kicsinyes, szánalmas, gyenge a párod! Így élni mellette? Semmi értelme! Sokkal jobb ha továbbmész, s le sem k@kilod amit mond. Titok, kinek nincs? És? Szembenézel ezekkel a nagy titkokkal, veszel egy nagy levegőt és megoldod.

Képzeld el magad, hogy leélsz egy életet, folyamatosan görcsölsz az miatt, hogy a 'párod' ott ketyeg melletted, s bármikor robbanhat. Ugye, ezt Te nem szeretnéd?!

Légy erős, és kitartó!

2009. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Előzd meg a zsarolását, nem írtad le részletesebben, de "tálalj ki" előbb te. Tehát valld be annak az eddig el nem mondott dolgokat, akivel zsarol. Ezzel kifogod a szelet a vitorlájából. Utána pedig nyugodt lélekkel pakolj és költözz el.
2009. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem tudjuk,h miről van szó,de sztem mindent el lehet mondani a családnak(a legszűkebbnek)Gondolom azt nem akarod,h a kisfiad ilyen légkörben nevelkedjen!Tálalj ki a családnak,aztán fogd a sátorfádat és menj el!
2009. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ügyvéd vagyok. Azt javaslom, azonnal költözz el, nem kell ezt sokáig húzni. Közöld vele, ha zaklatni mer, feljelented.

Amennyiben megteszi, azonnal fel kell jelenteni. Ennyi.

2009. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A volta barátom annó azzal fenyegetett, hogy ha teherbe esek,akkor öngyilkos lesz.De szerencsére volt eszem és elhagytam.Szóval nem tudom miröl van szó,de ha tudod akkor rendezd az ügyeidet, hogy ne tudjon zsarolni aztán nyomás egy új lakás vagy szülőkhöz költözés.Amúgy meg gondold át, hogy hogyan tudna ártani és próbáld megakadájozni.Mert ez már beteges.
2009. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözni,ha a továbbiakban téged,vagy a családtagjaidat felkeresi,feljelenteni(esetleg egy kétajtós szekrényt megkérni,hogy tíz percre legyen az új barátod,amíg bemutatod az ex-nek)
2009. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!