Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsarol a barátom, emiatt...

Zsarol a barátom, emiatt mindent elveszíthetek, amiért küzdöttem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom, akivel immáron 3 éve vagyok együtt és osztom meg a legbensőbb titkaimat, zsarol. Sajnos a kapcsolatunk mély pontra jutott, főleg az én részemről, mivel a mostani gyakori veszekedések folyamán ő mindig azzal jött elő, ha elhagyom, akkor ő mindent kitálal, nem érdekli sem a családom, sem a kisfiam. Nagyot csalódtam benne, vajon jó az, ha így akar megtartani magának? Mire jó ez? Amit most leírtam egy nagyon-nagyon lerövidített változat (nem akarok szappanoperát írni ide), de a lényeg nagyjából ennyi. Érdemes egy ilyen ember mellett maradni? Aki visszaél a bizalommal?
2009. dec. 7. 13:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma? Mivel zsarol? Ezért nem veszik el a gyerekedet. Gondoskodsz róla, rendezetten él. Mitől félsz?
2009. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján,amit írtál,semmi jogalapja nincs!Először is nem ő az apja,és ha kidobod egy földönfutó lesz belőle.Ne hagyd magad megfélemlíteni!Jó anya vagy,és a legjobbat tetted,amit tehettél.
2009. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan menj már!(vagy inkább ő menjen)ennyi erővel az összes bölcsist/ovist elvehetnék a szüleitől.Te a gyereknek a felügyeletét megoldod(most bölcsi,nagyi,barátnő,rokon,bébiszittyó tökmindegy)

Egyébként kivel akarja egyáltalán elvetetni?ha bemegy a szoc központba/gyámra ott elsődlegesen a családba tartás a cél,tehát max egy kis fejtágításra küldenek(de miért is?),a rendőrség meg körberöhögi.

2009. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Na, vegyél nagy levegőt, a pasit dobd ki, és nyugodj meg, ezért ugyan el nem veszi senki a gyerekedet.

Úgyhogy hajrá, léphetsz nyugodtan.

2009. dec. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon köszönöm a válaszokat, úgy érzem, erőt adtatok ahhoz, hogy szembenézzek a valósággal, és hogy tovább tudjak lépni!

2010. jan. 7. 14:34
 26/27 anonim ***** válasza:
:) Ha így érzed, máris volt értelme. Örülök. :)
2010. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság azóta?
2013. febr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!