Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos és sürgős. Az albérlőm...

Fontos és sürgős. Az albérlőm nem hajlandó kiköltözni, emiatt mindent elveszíthetek. Megteheti?

Figyelt kérdés

Eladtuk a lakást még decemberben és annak-rendje módja szerint felmondtunk az albérlőknek három hónapja. Ennyi idejük volt új helyet találni. Március elsején át kell adnom a kulcsot az új tulajdonosnak, de a bérlő -aki még tegnap is esküdözött, hogy ma jönnek a költöztetők és elmennek- ma reggel közölte, hogy nem hajlandó kiköltözni. Télvíz idején védettséget élveznek, nem lehet őket kitenni az utcára...

Ha holnap nem lesz üres a lakás és a tulajdonos, aki már kifizette (és amely pénzből én visszafizettem a banki hitelt, tehát már nincs meg a teljes összeg) nem fogja átvenni tőlem és visszaköveteli a pénzt, mit csinálok?????


Hogy lehet azonnal DE TÉNYLEG MÉG A MAI NAPON kitenni ezeket a szemétládákat a lakásból? Keressek valahol verőembereket? Vagy mit tudok csinálni? A rendőr és a jog tényleg mellettük áll.


Három hónapnyi időt kaptak és esküdtek, hogy mára kiköltöznek....hogy lehetek én ilyen ökör....


Pedig papír is van a felmondásról és a kiköltözési határidőről, de állítólag, mivel birtokon belül vannak, nem lehet erőszakkal kitenni.


Ez létezik?

Segítsetek légyszíves...


2011. febr. 28. 12:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
66%
Te idefigyelj. És ha simán rendőrt hívsz, és kész? Majd megmondja, mi a franc van.
2011. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
78%

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:54


Hát ez az. A lakás tulajdonost cserélt, itt nem megbeszélni kell valamit, hanem cselekedni. Holnap az új tulajt nem fogják beengedni, vagy mi??? A saját lakásából kizárják? Ehhez rendőr kell.

2011. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

Hívtam. Helyszinelnek...

Az ügyintéző hölgy kicsit ideges volt, amikor egy óra után érdeklődtem, hogy mikorra is érnek ki...most pedig már mennem kell az ügyvédhez. De jönnek barátaim segíteni, addig tartják a frontot.

2011. febr. 28. 13:07
 44/62 anonim ***** válasza:
71%
Na hála isten.. Szólj majd, hogy mi van!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
76%
Én okosat nem tudok hozzászólni, még nem voltam ilyen helyzetben, de nagyon drukkolok, már csak a pici babád miatt is! Írj majd, hogy mi lett!!!
2011. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
74%
Pont ötletet akartam írni, mert mi is voltunk így, de látom, már folynak az események. drukkolok!
2011. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
74%

Én is drukkolok, jól tetted, hogy rendőrt hívtál!

Nagyon sajnállak téged is és az új tulajt is :(

2011. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
74%
Drukkolok, hogy "simán" sikerüljön elintézni. Nem semmi emberek vannak.... Mármint bérlők...
2011. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
70%
Gondolunk rád! Mi a helyzet?
2011. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
54%
nekem vannak kidobo ismeroseim, egy kis penzert szepen kidobaljak a cuccokat az utcara,ha kell segitseg!
2011. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!