Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt sok ember...

Miért hiszi azt sok ember hogy ha megházasodik az egyenlő a boldogsággal? Papír nélkül nem lehet boldog valaki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 22:52
 111/155 anonim ***** válasza:
0%

16:18


Na de kérdem, előre a mocskos anyagiakat emlegetni, hát hol itt a házasság szentsége?:) Ejnye!

Amúgy én se szóltam le senkit, mégis megkaptam a lepontozást, csak mert nem vagyok házasságpárti.

2011. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/155 anonim ***** válasza:
13%

16:30


én ugyan ez miatt lettem lepontozva (ti. hogy azt írtam h mennyi nő erőszakolja ki hiszizéssel hogy elvegyék őket- meg lehet nézni, gyk is tele van ilyen "nők" siránkozásával.)

2011. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/155 anonim ***** válasza:
50%
Az az első, persze. Csak ezt is kihozta belőlem a végére. Ha végig olvasod a 70!!! hozzászólást, megérted miért.
2011. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/155 anonim ***** válasza:
100%
Nem állt szándékomban az anyagiakat felhozni, de ami hülyeség itt már le lett írva a házasság borzalmairól, akkor meg lehet érteni hogy miért hoztam fel ezt is. Azt írta egyszer a kérdező hogy sok házasságot csak a vagyon tart össze, csak ezt akartam megcáfolni. Persze hogy nem az áll az első helyen. De nagyon sok pont az miatt megy tönkre.
2011. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/155 anonim ***** válasza:
0%
Hát a te intelligenciádtól többet nem is vártunk!
2011. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/155 anonim ***** válasza:
75%

"Meg is lehet nézni,bizonyitott tény hogy minden 3. házasságban vagy a nő vagy a férfi félre kefél.Akkor miről is beszélünk?Ez a nagy házasság?Egy nagy álszent sz.ar az egész,mert 100 házasságból kb 20 működik rendessen!"


Es szerinted akik kapcsolatban elnek, azoknal nem ez van? Csak arrol ugye nincs statisztika...


En nem ertem, hogy miert kell ezt felfujni. Ha valaki akar, hazasodik, aki meg nem akar, az meg nem. Latod kerdezo, hogy nem vagy egyedul az allaspontoddal. Nem hiszem, hogy olyan sok eloitelettel talalkoznal azert, mert nem akarsz hazasodni. Es ez igy van jol. Nem kell itt ebbol viszalyt szitani.

2011. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/155 anonim ***** válasza:
24%
"Hát a te intelligenciádtól többet nem is vártunk!" Bocs, de ez nekem szólt?
2011. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/155 anonim ***** válasza:
13%

Ma 06:34 vagyok :) jókat mosolygok itt sok emberen. Egy válaszoló azonban a nap folyamán mindenre megadta a választ. Mellesleg egyet nem értek, de tulajdonképp nincs is jelentősége. Ti támadjátok a kérdezőt azzal, hogy kötekedő. Annyi a bűne, hogy más a nézete ebben a dologban. Mielőtt bármelyik okostojás házasságpárti azt hinné, hogy ő egy angyal rávilágítanék, hogy ordenáré módon, fröcsögve mániákusan ragaszkodtok a nézeteitekhez. :D

Ja és ilyenkor jön a kor meg a tisztelet és a fiatalság. :D

Ezen külön jót nevetgéltem. Emberek! A kor állapot, nem dicsőség ;) Lehet valaki nálam fiatalabb is, akkor is tisztelni fogom, ha ÉRDEMES RÁ! Erről ennyit


szépeket


30/N

"Van, aki képes az elköteleződésre, teljes bizonyossággal, papír nélkül is. Ezt kell a házasságpárti tábornak megértenie. Én eleve el vagyok köteleződve egy kapcsolatban, NEM KELL hozzá semmi. És egy becsületes ember vagyok, a szavam ugyanannyit ér a nappalimban, mint egy templomban"


Ezzel maximálisan egyetértek, persze nyilván ezt a másik tábornak kínos lenne elismerni, így maradnak a provokatív válaszok. :)

2011. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/155 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, miért olyan jó kritizálni másokat és mások életében, döntéseiben vájkálni? Mit számít az bármelyikünknek, hogy mások a házasságot, vagy az együttélést választották? A saját életünkre a saját ilyen jellegű döntésünk van hatással és nem a másoké.

Aki már döntött akár így, akár úgy és úgy érzi, hogy jól döntött, boldog és elégedett, az örüljön és ne mások életén agyaljon.

2011. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/155 anonim ***** válasza:
25%

20:54 vagyok.

Akinek nem inge, persze ne vegye magára.

2011. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!