Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az anyám, sajnálja...

Szerintetek az anyám, sajnálja tőlem a kaját?

Figyelt kérdés

Északás volt, nem főzőtt semmit. 1 szendvicset ettem egész nap.

Reggel mikor elmegyek a suliba előtte nem eszek.

Mondtam neki hogy főzhetett volna, mert éhes vagyok.

Erre azt válaszolta hogy már igy is majdnem szétdurranok olyan dagadt vagyok.


2011. jan. 27. 13:09
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
17:30 Viccelsz? Otthagyni a munkahelyét, mert a gyereke nem képes magának kaját csinálni? Pff...
2011. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű hogy 17.30. csak ironizált, legalábbis nekem.
2011. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Szép is lenne ha anya azért ott hagyná a munkahelyét, mert EGY nap nem volt kaja
2011. jan. 28. 17:20
 54/55 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj kedves Kérdező!


Képes voltál kiírni egy kérdést csak azért, mert anyud EGYSZER nem főzött? Itt mindenki azt hitte, hogy folyamatosan éheztetnek. Aztán meg Te vagy megsértődve, ha anyukádat (NEKED KÖSZÖNHETŐEN) minősítik.

2011. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
Szia! Ezzel nem sajnálja tőled anyukád a kaját csak egyszerűen fáradt volt és pihenésre volt szüksége... Tudod mikor sajnálná tőled a kaját pl.: akkor hogy ha nem venne meg semmi kaja félét a boltból, vagy csak azzal hogy azt mondaná neked hogy azt eszel ami van meg ilyenekkel... Biztosan nem akart téged anyukád megsérteni ezzel csak már annyira feszült és fáradt volt hogy már nem volt hangulata semmihez sem! :) 13 éves vagy nem igaz hogy nem tudtál volna magadnak össze dobni egy kis finom kajcsit brassóit vagy valamit stb...
2015. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!