Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az, aki sajnálja...

Milyen anya az, aki sajnálja a gyerekétől a tusfürdőt?

Figyelt kérdés

Már többször feltűnt, hogy anyám arrébb teszi, "eldugja" az egyik tusfürdőt.

Ma idegesen kérdőre vont, hogy azt használtam-e zuhanyzáskor, mondtam neki, hogy nem...

Erre azt mondta, hogy jó és máskor se használjam, mert én "egy perc alatt" elhasználom.

Hozzáteszem egyáltalán nincs így.

Ezek után a tusfürdőt is magamnak fogom venni, amibe nem halok bele, de szerintem nem volt valami kedves dolog tőle, hogy ezt mondta.

Ti hogy látjátok?


2011. jún. 13. 20:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Egy hétig ne fürödj, és csak ujjatlan pólókban járj, lehetőleg fenntartott kézzel, az orrához minél közelebb, hidd el, nem fogja tőled többé sajnálni. Nekem bejött a módszer!
2011. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
hát nem tudom milyen anyukád van,de az enyém még az életét is oda adná értem,és én is az enyémet érte..nem hogy TUSFÜRDŐ.. 14L
2011. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Add meg a címeteket és veszek mindenkinek saját tusfürdőt! Anyám borogass, ilyenen veszekedni??? -.-"



(nem a kérdezőt, az anyját fikázom ezzel)

2011. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

" "eldugja" az egyik tusfürdőt. "


ezek szerint a másik tusfürdőt megkaptad...

2011. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
sóher
2011. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Vettem itthonra egy olcsó tusfürdőt, ami nem túl jó mert szárítja a bőrömet. Anyám is azt használta, de mivel neki sem vált be, vett egy jobb minőségűt. Azt dugta el.
2011. jún. 13. 20:55
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy van egy kedvence, amit folyton elhasználsz előle. Persze, ha látja, hogy te is szereted, vehetne kettőt belőle...

Én ebből még nem vonnék le messzemenő következtetéseket (mármint, hogy rossz anyukád van)

2011. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Legnagyobb bajod legyen, de tényleg...
2011. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
hány éve vagy?
2011. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%
mi a fenéért használod más cuccait? szerintem már fel kéne fognod h van magán tulajdona mindenkinek, és sztem is nagyon idegesítő ha elhasználja valaki a cuccaimat.
2011. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!