Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az, aki sajnálja...

Milyen anya az, aki sajnálja a gyerekétől a tusfürdőt?

Figyelt kérdés

Már többször feltűnt, hogy anyám arrébb teszi, "eldugja" az egyik tusfürdőt.

Ma idegesen kérdőre vont, hogy azt használtam-e zuhanyzáskor, mondtam neki, hogy nem...

Erre azt mondta, hogy jó és máskor se használjam, mert én "egy perc alatt" elhasználom.

Hozzáteszem egyáltalán nincs így.

Ezek után a tusfürdőt is magamnak fogom venni, amibe nem halok bele, de szerintem nem volt valami kedves dolog tőle, hogy ezt mondta.

Ti hogy látjátok?


2011. jún. 13. 20:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is van tusfürdőm, ami csak az enyém. Elég szokott lenni három hónapig, ami nem is baj, mert igen drága, és az egyetlen, aminek szeretem az illatát. Az az ENYÉM.


Már ne is haragudj, de hány naponta fürdesz te, hogy 3 hónapig kitart neked egy tusfürdő? Én télen napi egyszer tusolok, olyankor 1 hónapig elég csak nekem is, pedig nagyon keveset használok belőle, jól felhabosítva...

2011. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A megfelelő kommunikáció csodákra képes. Biztos ismered azt a hangnemet, stílust aminek a keretei között Anyukáddal tisztázni tudod ezt az esetet és esetleg ki tudod fejezni azt, hogy ez rosszul esett.
2011. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedben vennék egy anyudtusfürdőt, becsomagolnám, és sok szeretettel oda adnám neki. Csodákra képes az elnéző kedvesség :)
2011. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell már rögtön ilyet írni hogy ez legyen a legnagyobb problémád nem ő cirkuszol azon a ... tusfürdőn .Nálunk is úgy van hogy közös tüsfürdő van és senki se cirkuszol hogy jaj elhasználod ha elfogy veszünk másikat (mikor ki veszi) és nem dugdossuk egymás elöl .
2011. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vegyél a Rossmannban sajátmárkás növényi szappant. Az nagyon jó ápolja a bőrt és kb 300 ft körül van darabja.
2011. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!