Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pocsák anya vagyok? Más is...

Pocsák anya vagyok? Más is megőrül néha a gyerekétől?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kérdezték már,de nem a visszakeresős linkekre vágyom,hanem kis vigasztalásra.

7 ónapos lesz a fiam,ma egész nap nyűglődik.

Kapott Nurofent,utána is ordított,tehát nem a foga miatt csinálja.

Éjszaka sem alszik jól,napközben is alig lehet letenni,néha tele van a hócipőm vele.

A férjem meg csak annyit mond,hogy ne beszéljek csúnyán.

Mondjátok,hogy nemcsak én vagyok ilyen...


2009. febr. 3. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld lefoglalni érdekes dolgokkal, az enyéim ilyenkor más elég jól ültek, így adhatsz a kezébe dolgokat, amik lefoglalják, míg te teszel-veszel, megiszol egy teát stb. Ha érzi rajtad, hogy ideges vagy, ő még jobban nyűgös lesz, nagyon átveszik a hangulatváltozásokat.
2009. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Csúnyán tényleg ne beszélj, inkább hagyd egy kicsit magára ha kiakaszt.Fújd ki magad. Mindenkinél vannak nehéz periódusok, én mondjuk inkább az apukát szekálom ha felidegesít a baba. Próbáld ki:)
2009. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Csak egy idézet a védőnőmtől:

"Talán nem is anya az olyan, aki nem akarja fél évente egyszer széthasítani a gyerekét" :) A csúnya beszéd valóban nagyon rossz, mindig kérj bocsánatot, ha kiszalad valami a szádon. Az indulat érthető, de te vagy a felnőtt, próbáld meg úgy megoldani, ahogy azt a gyerekedtől is elfogadnád késöbb.

2009. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem vagy pocsék anya, csak néha tele lesz az ember hócipője. Szerintem az hazudik, aki soha nem érzett hasonlót - vagy csak szégyenli bevallani önmagának is. Amikor az ember ilyesmint érez a férje/párja iránt, akkor sem mondják rá, hogy rossz feleség/társ. Nekünk is vannak rossz, rosszabb és nagyon rossz napjaink + a gyerekednek is az lehet + az időjárás sem a legjobb = kész is a baj, feszültség. Szerintem ennyiről van szó.

Kitartás!!!!!

2009. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbiekhez még annyit, hogy szedj Magne B6-ot minden nap. Hihetetlen, hogy mennyire hatásos stresszoldó!!!!
2009. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,köszönöm!

Amúgy nem a gyerekkel beszélek csúnyán,hanem a férjemmel,amikor nem érti meg,amit mondok.

2009. febr. 3. 11:59
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

Esküszöm kipróbálom,köszi a tippet.

2009. febr. 3. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se vagy pocsék anya,senki idegei nincsenek kötélből.Ha az ember folyamatosan nem piheni ki magát akkor még ingerlékenyebbé válik.Én is a párommal szoktam "morogni".Ha a baba sokat nyűglődik én szoktam neki énekelni és úgy babusgatom,attól általában megnyugszik.

Sok türelmet és kitartást egy 8 hónapos fiúcska a nyukája

2009. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallgassatok zenét, sokat, szerintem a leghatékonyabb.Nálunk a pici sokszor arra alszik el.Egyébként ma az én 10-én hét hónapos picurkám is sírdogál egész nap, pont úgy, ahogy te írtad, csak én még nem adtam neki Nurophent.Türelem:o)!Egyszer ennek a napnak is vége lesz.
2009. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden éjszaka tele lesz a hócipőm...a babánk 1-1,5 óránként felébred, néha ingerült vagyok...de nem érzem magam rossz anyának emiatt, te se tedd! Mi is emberből vagyunk, végesek a határaink. Szóval ne aggódj, nem ettől leszel pocsék anya. Fel a fejjel:)
2009. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!