Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pocsák anya vagyok? Más is...

Pocsák anya vagyok? Más is megőrül néha a gyerekétől?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kérdezték már,de nem a visszakeresős linkekre vágyom,hanem kis vigasztalásra.

7 ónapos lesz a fiam,ma egész nap nyűglődik.

Kapott Nurofent,utána is ordított,tehát nem a foga miatt csinálja.

Éjszaka sem alszik jól,napközben is alig lehet letenni,néha tele van a hócipőm vele.

A férjem meg csak annyit mond,hogy ne beszéljek csúnyán.

Mondjátok,hogy nemcsak én vagyok ilyen...


2009. febr. 3. 11:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértést,nagyon hálás vagyok érte!:)
2009. febr. 3. 13:30
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ezt akartam kérdezni! :-)))))

10 hónapos lesz lassan a kisfiam, de egész nap ordít. Mikor mi miatt. Csak akkor nem, ha reggeltől estig sétálok vele kézen fogva, vagy más olyan dolgot játszunk, amivel elégedett. Az az igazság, hogy én már néha azt csinálom, hogy berakom a járókájába és hagyom, hadd ordítson. Pocsék érzés, de néha - ha más baja nincs éppen - beválik és eljátszik a játékaival egy kis időt. Persze csak addig, amíg eszébe nem jutok, vagy meg nem hall valami kis neszt, hogy a közelében járok. Ő sem alszik éjjel, felkel kétóránként, ellenőriz, hogy ott vagyok-e mellette és ha nem hatalmas patáliát csap. Szóval én is kivagyok, mint egy kutya. Se éjjelem, se nappalom. "Lepasszolni" nem tudom egy percre sem, a családból senki nem vállalja, hogy én elmenjek nélküle valahova...


Szóval: TELJESEN MEGÉRTELEK! Egyébként ez a kérdés csak azt foglalkoztatja, aki a szívén viseli a gyereke sorsát. Biztos vagyok benne, hogy a kimerülés ellenére te is nagyon szereted a babádat! Még egy vigasztalás: ugyan nem holnap lesz még, de: ha járni és beszélni fog, feleannyit sem fog nyűglődni, mert eléri és elmondja, amit akar.

Fel a fejjel!

2009. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!