Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az, aki sajnálja...

Milyen anya az, aki sajnálja a gyerekétől a tusfürdőt?

Figyelt kérdés

Már többször feltűnt, hogy anyám arrébb teszi, "eldugja" az egyik tusfürdőt.

Ma idegesen kérdőre vont, hogy azt használtam-e zuhanyzáskor, mondtam neki, hogy nem...

Erre azt mondta, hogy jó és máskor se használjam, mert én "egy perc alatt" elhasználom.

Hozzáteszem egyáltalán nincs így.

Ezek után a tusfürdőt is magamnak fogom venni, amibe nem halok bele, de szerintem nem volt valami kedves dolog tőle, hogy ezt mondta.

Ti hogy látjátok?


2011. jún. 13. 20:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%
Tényleg sóher, ha mást is így sajnál tőled, nem túl odaadó anya. :S Nyugi, másnak is van ilyen irigy anyja. Az enyém is kissé sajnálja ránk, csak hogy az ő zsebében több maradjon.
2011. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
56%
*éves
2011. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
46%

Hát bocsika...

Nekem is van tusfürdőm, ami csak az enyém. Elég szokott lenni három hónapig, ami nem is baj, mert igen drága, és az egyetlen, aminek szeretem az illatát. Az az ENYÉM.

Ha van gyerekem, ha nincs.

Ahogy zabos leszek, ha elhasználja a cipőm, a táskám, a rúzsom, a parfümöm, úgy zabos leszek arra is, ha valaki ...kurálja a tusfürdőmet.

Ez elég egyértelmű a család minden tagjának (a három éves lánykám is beleértve), hogy van, ami az övé, van, ami az enyém, és nem piszkáljuk más cuccait.

Mentségemre legyen mondva: nem az az egyetlen tisztkálkodószer a családban, tehát ők is meg tudnak fürdeni, apának férfias, a gyerekeknek babás, nekem női illatom legyen má', ha már egyszer megoldható. Pl...

A legtöbb kozmetikum, amit egy nő használ, rettenet drága, és sokáig elég... ha rendeltetésszerűen használják.


Lehet, hogy a kérdező anyja is ilyen rigolyás, hogy asziszi, azé' me' kölke van, még lehet egy k..va tusfürdője, ami az övé, és nem közös tulajdon.

Drága kérdező!

Te is tudod, hogy az a tusi nem a tied, különben nem hazudtál volna anyádnak, és te is tudod, hogy nem véletlen, hogy azt mindig el szokta dugni. Legközelebb tehát ne magadnak vegyél egyet, hanem anyádnak olyat, amilyet elhasználsz... és lehet, hogy a kasszánál rájössz, miért volt olyan ideges, hogy kened magadra literszám.

2011. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%
lehet az a kedvence,nem tudsz te is venni magadnak egyet?
2011. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Na várjunk csak. Épp ezt mondom, hogy legutóbb én is közösbe vettem, amiből ő is használt. Nálunk senkinek nincs megszokott, "kedvenc" tusfürdője. DE érdekes én nem szóltam azért, hogy ő azzal kenegette magát, amit én vettem.


Meg akkor mondja meg normálisan, hogy légyszi vegyél magadnak külön.


Amúgy nem ez a legnagyobb problémám az életben, de pont azért zavar, mert egy piti dolog miatt képes mérgelődni.

2011. jún. 13. 21:06
 16/25 anonim ***** válasza:
61%
Hány éves vagy?
2011. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

22.


És mielőtt bárki belekötne, adok haza pénzt, magamra főzök és saját pénzből vásárolok be. Nem szoktam pénzt kérni anyámtól.

2011. jún. 13. 21:10
 18/25 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem gyerekes-gyermeteg dolog ilyensmit véresen komolyan venni,és ezen vérremenő pengeváltásokat,konfliktusokat generálni...


Megoldás,bár nem tudom hány éves vagy,van-e saját pénzed,zsebpénzed,s ha utóbbi van,az mennyi:

Ha anyád -ahogy látszik- ilyen véresen komolyan veszi,és felfújja ezt az egész ügyet,bolhából elefántot csinál,akkor vegyél magadnak olyan tusfürdőt,dezodort,parfümöt,amilyent szeretsz éééééééés...MOST JÖN A LÉNYEG...



JELÖLD MEG NAGYON EGYÉRTELMÜEN,PL. ÍRD RÁ A NEVED.

Amúgy meg,mióta áll fenn ez a probléma?

Ha elég idős vagy hozzá,lehet érik egy önálló albiba menekülés...az -ha csak ilyen problémáid vannak,és ha ezt normálisan nem lehet emberi hangon tisztázni- kényszermegoldás lehet.Aztán ott azt használsz,és annyit,amennyi jólesik...csak az a baj,hogy azt fenn is kell ám tudni tartani...rezsi: víz,gáz,villany,közös költség,központi fűtés...stb. stb.

2011. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy? Munka mellett laksz otthon, vagy még tanulsz? Adsz pénzt haza, vagy a szüleid tartanak el? Lehet, hogy anyukádnak ez a tusfürdő az egyetlen "luxus" az életében, amit csak úgy engedhet meg magának, ha spórolósan használja. Valószínűleg látta már, hogyan bánsz a tusfürdőkkel. A tesóm ugyanezt csinálja. Nekem egy hónapig elég egy tusfürdő, ő meg néhány nap alatt elhasználja, mert ahelyett, hogy egy picit a tenyerébe tenne és felhabosítaná, hosszú csíkot nyom belőle minden testrészére.
2011. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
38%
nekünk vvagy 6ezer féle tusfürdőnk van, 3lány egy férfi..anyukám én és a nővérem,meg apukám mint férfi,és apukámnak is van vagy hogy 5-6 közül választhat melyikkel fürdik épp,nincs az hogy a szobámból viszem be a fürdőbe,az én egyetlen kis tusfürdőm..van ott a kád szélén csomó,és választunk melyikkel fürdünk:)
2011. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!