Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ugráltat apám folyton?...

Miért ugráltat apám folyton? Egyfolytában a gépe előtt ül, és nekem vagy anyámnak kell kaját melegíteni neki és bevinni, stb.

Figyelt kérdés
Mellesleg egyáltalán nem a munkája miatt ül a gép előtt.
2011. máj. 1. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen. Szerencsére már nem lakok otthon, de anyám meg húgom a mai napig ugrál neki. Igazából anyám hibája, hogy hagyta ezt kialakulni, 25 év után már nem nagyon lehet vele mit csinálni.
2011. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Georgina Bojana válasza:

Még nem ismertétek fel, hogy számítógép függő az apád. Ebből nem nagyon jön ki egyedül, próbáljátok elhívni egy-egy kirándulásra, jön a nyár, strandra. De mindenképpen jobb, mintha a pénzeteket dobálná a pénznyerő automatába. Ennyi. Ő ide menekült. Lehetséges, hogy pontosan a házasságából. Nem láttam Édesanyádat, nem is akarom bántani, egy világért sem. Lehet, hogy elmúlt a tűz... Édesanyád is tegyen többet, legyen csínos, otthon is! Új frizura, kicsit fogyjon, vagy hízzon, a használt cuccok butikjában is jó rucikat lehet kapni. Hívja fel magára a figyelmet, Te pedig hagyjad őket néha egyedül. * A lényeg, a net függőséget is okozhat, de emeld égnek a kezed, hogy nem szerencsejáték függő.

Akkor már pénzetek sem volna enni, rezsire és egyáltalán. Nem mondom, nem ,,királyi" a helyzetetek, de meg lehet vele bírkózni. Mindig annak kell örülni, ami van, mert lehetne még rosszabb is. S, Isten óvjon a rosszabtól!

2011. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert lusta disznó és azt hiszi hogy nektek az a dolgotok hogy kiszolgáljátok. Hát ez nem így van én biztos nem szolgálnám ki ha éhes akkor felemeli a seggét vagy éhen marad. Nem vagytok a csicskái.
2011. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de ez gáz... el kéne neki magyarázni hogy egy családban együtt szoktak enni asztalnál..
2011. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert egy mocskos semmire kellő link alak. Mondd meg neki, hogy menjen ki ő , te sem ugráltatod.
2011. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:02


Pontosan ez van velem és vele kapcsolatban. Ilyenkor veszekedés van...

2011. máj. 1. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!