Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az anyám, sajnálja...

Szerintetek az anyám, sajnálja tőlem a kaját?

Figyelt kérdés

Északás volt, nem főzőtt semmit. 1 szendvicset ettem egész nap.

Reggel mikor elmegyek a suliba előtte nem eszek.

Mondtam neki hogy főzhetett volna, mert éhes vagyok.

Erre azt válaszolta hogy már igy is majdnem szétdurranok olyan dagadt vagyok.


2011. jan. 27. 13:09
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem 13 éves vagy? És nem is vagy éhes! Csak megvicceltél minket!
2011. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ebben csak az nem tetszik, hogy ledagadtozta. Mi ez, óvoda? Én is kövér gyerek voltam, anyukám is nagyon sokszor volt fáradt, egyedül nevelt fel engem és a tesóm, de soha nem állt le sértegetni minket, még akkor sem, ha lett volna miért.
2011. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Én,,amikor dolgozni jártam, két órával hamarabb keltem a kelleténél,hogy megfőzzem az ebédet, munka előtt,közben elkészítettem a reggelit és az uzsonnát mindkettőnknek. De volt olyan is, hogy munka után, este főztem másnapra.Pedig az én lányom már 15 éves volt.Néha ő főzött, valami egyszerűbbet, nagyon jól esett nekem a segítsége, de nem vártam el, hogy megtegye, mert ő is későn ért haza a másik városból, ahová suliba jár és tudtam,hogy neki is fárasztó volt a nap, na és ő még gyerek, akkor is, ha már nem kicsi, nem az ő dolga vezetni a háztartást.Fárasztó volt, de meg lehet oldani.Nem hinném,hogy anyukád nem tud kitalálni valami megoldást arra,hogy normálisabban étkezzetek.Nem egy 13 évesnek kell minden nap főzni magára, mégis csak gyerek, ő még tanuljon és élvezze, a gondtalan fiatalságot, a nehezére majd ráér,ha felnőtt lesz.Persze egyszerűbb ételeket megtanulhat főzni,vannak zacskós kaják például,csak meg kéne az anyukával beszélni.
2011. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nem sajnálja, csak lusta.
2011. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy neked olyan szerencséd van, hogy nem gyözöd hová tenni a pénzt és ezért megengedheted magadnak ezt a nagyképü véleményt"


Örülnék, ha nem turkálnál a zsebemben! És képzeld hallottam már, hogy valakinek megváltoznak a körülményei, én is így jártam, mert más munkahelyre kerültem szülés után, ami miatt 2 órával többet kell utaznom naponta. De képzeld a körülmények megváltozása is benne van a pakliban. Ennyire te sem lehetsz korlátolt, hogy azt gondold, hogy minden örökké tart. Nem tudom, hogy anya vagy-e, de remélem nem. Vagy te is ledagadtozod a gyereked, ha enni kér?

2011. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem semmi hogy a magyar ember hogy tudja egymást gyűlölni egy ilyen kérdés után is. Nem véletlen hol tart ma a többség. Nekem mondjuk könnyű dolgom van,megtehetem hogy mindennap hordatok ebédet étteremből,általában vacsorát is,de aki nem az ne várja el egy gyerektől hogy ő főzzön. Ha valaki meg szegény,és nem fogja tudni a gyerekét majd rendesen eltartani,az tényleg ne szüljön. Főleg ha tisztában is van vele. Nemhogy sokszor nyolcat is...
2011. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

na megint jött pár prímitiv válasz.. :S

nem mondtam de most elmondom:


ANYU FÉL NYOLCKOR FEKSZIK LE ÉS 11 ÓRAKOR KELL, ÉSZAKÁS HÉTEN.

Jó most tudom lesznek azok a válaszok hogy miért fekszik le anyukád reggel??

mielőtt valaki ezt írná leírom: Valamikor aludni is kell, mert lehet hogy valaki megteheti hogy lefekszik 9-kor és másnap 9-kor kel. De anyu nem.

2011. jan. 27. 15:23
 48/55 A kérdező kommentje:
aki meg volt északás (gondolom elég sokan) akkor az tudja hogy nem könnyű északásnak lenni
2011. jan. 27. 15:25
 49/55 anonim ***** válasza:
Gondolom az iskolába is be lehetne fizetni ebédet. Egy éjszakai műszak után nem feltétlenül kellene elvárni, hogy anya otthon nekiálljon főzni is. Sok 13 éves is össze tud már dobni egy kis kaját, ha rá van utalva. De megoldható úgy is, hogy anyuka otthagyja a munkahelyét és otthon marad főzni a csemetének.
2011. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
17.30. nem veszed észre hogy már le lett játszva ez a dolog? :)
2011. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!