Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már igy? Leendő...

Jártatok már igy? Leendő anyósék megették a kutyusnak szánt kaját!

Figyelt kérdés

Múlthéten párom szüleinél voltunk,akik elutaztak,igy ilyenkor ott alszunk hogy be ne törjenek (mi panel,oda ugyse mennek be).

Itthon sütöttem péntekre való kaját,de megmaradt.(kelt tésztába minden finom)

Hétvége többi részében is mást főztem.

Otthagytuk a kutyusnak.Párom elfelejtett szólni nekik,h az a kutyusé,én már csak ott kapcsolódtam vissza a történetbe hogy kell a recept:D

Merthogy olyan finom volt a 4 napos hol hűtőben hol napon álló kaja...

Kelekótya párom nem emlékszik rá h mondta-e nekik utólag h a kutyakaját ették meg.

Jól főzök,de ennyire?:) Nem beszéltem azóta velük


2011. ápr. 18. 11:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Add meg nekik a receptet, ha annyira ízlett. Nálam egyszer a fiam ette meg a kutyának szánt moslékot, ami ha jól emlékszem, valami leves volt összeöntve lencsefőzelékkel, és pörkölttel. Neki is nagyon ízlett. Semmi baja nem lett tőle.
2011. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
nem értem a problémát! ételmérgezést kaptak? nem. rossz ízű volt a kaja? nem. azóta is éhezik a kutya? gondolom nem. akkor meg minek agyalni rajta.
2011. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el nekik. Jól laktak és ízlett nekik, ennyi. Egyébként nálunk is történtek már balesetek. Nálunk a kutya majdnem ugyanazt eszi mint mi. A leves alap az ugyanaz, csak ha megfő akkor jön a minden maradékot bele része. de ezek se romlottak még soha. Betegség így soha nem lett belőle.
2011. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

Nem, nem jártam így, mert eleve amit én már nem ennék meg, vagy a kutyának való, azt nem ott tartom, ahol tudom, hogy az anyósomék, -de lehet akármelyik rokonom- ,megehetné.Nem teszem a hűtőbe, ha mégis ráírom, hogy Rénóé!

100 szónak is egy a vége, ne légy erre büszke.

2011. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

nagyon nem vagyok büszke,lehetett volna annyi eszem hogy kiirom...


ők a kutyus kajáját is a hűtőben tárolják,ezért hagytam én is ott,meg azért hogy ne romoljon meg másnapig (mi leléptünk reggel,ők késő este értek haza)


Az egyszem gondom,hogy hogy nézzek rájuk ha párom mégis mondta h amugy az kutyakaja volt (finnyásak egyébként)

2011. ápr. 18. 11:46
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem jártunk még így.



Amúgy aranyos sztori, de ne hangoztasd, ne bántsd meg őket ezzel.

2011. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem, még soha nem jártam így.
2011. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

:-)

Csak ne legyen semmi bajuk, nehogy a végén azt hidjék h. meg akartad mérgezni őket.

2011. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

nem hangoztatom

épp ezért itt kérdeztem,mert itt név nélkül lehet

2011. ápr. 18. 11:48
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

11:44 esnek!


A kutya kaja nem minden esetben jelent romlott ételt. Ha semmi baja nincs csak éppen már a családnak nem kell, akkor miért ne lehetnek a család hűtőjében tárolni?

2011. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!