Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már igy? Leendő...

Jártatok már igy? Leendő anyósék megették a kutyusnak szánt kaját!

Figyelt kérdés

Múlthéten párom szüleinél voltunk,akik elutaztak,igy ilyenkor ott alszunk hogy be ne törjenek (mi panel,oda ugyse mennek be).

Itthon sütöttem péntekre való kaját,de megmaradt.(kelt tésztába minden finom)

Hétvége többi részében is mást főztem.

Otthagytuk a kutyusnak.Párom elfelejtett szólni nekik,h az a kutyusé,én már csak ott kapcsolódtam vissza a történetbe hogy kell a recept:D

Merthogy olyan finom volt a 4 napos hol hűtőben hol napon álló kaja...

Kelekótya párom nem emlékszik rá h mondta-e nekik utólag h a kutyakaját ették meg.

Jól főzök,de ennyire?:) Nem beszéltem azóta velük


2011. ápr. 18. 11:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
romlott sosincs a kutyának adva,ugyanugy beteg lehet,nem is értem azt aki romlott kajával eteti a kutyát
2011. ápr. 18. 11:51
 12/22 anonim ***** válasza:
Kérdező írta, hogy 4 napos, hol hűtőben, hol napon álló kaja.Na most mond már meg, hogy melyik főtt étel az, amit te szívesen megennél ezek után???
2011. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha meg nem romlott, akkor nevetni kell rajta egyet és ennyi, nem kell elítélni a kérdezőt. Ha jó fej az anyósa akkor ő is kacag egyet a dolgon.
2011. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Aznap reggel még nem volt romlott,igz a virsli és a sonka már kezdett bepirosodni a szélein,én nem ettem volna már meg,igaz én max 2 napig eszek meg minden főtt kaját,utána fagyasztom ha később el akarom fogyasztani

de ettől még nem romlott

2011. ápr. 18. 12:00
 15/22 anonim ***** válasza:
és a párodtól miért nem tudod megkérdezni h mi van?
2011. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Kérdeztem,de mostanában elég szétszórt,reggel ha nem szólok rá simán elmegy pizsifelsőben dolgozni...

Nem emlékszik rá h mondta-e h az a kutyáé volt

2011. ápr. 18. 12:11
 17/22 anonim ***** válasza:
szép történet, de mi a kérdés?
2011. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

irtam a kérdést:


Az egyszem gondom,hogy hogy nézzek rájuk ha párom mégis mondta h amugy az kutyakaja volt (finnyásak egyébként)

2011. ápr. 18. 12:19
 19/22 anonim ***** válasza:

Igen jót szórakoztam ezen a sztorin, ráadásul még finnyásak is. Erre mondják, hogy amiről nem tudsz, nem fáj :) Na de az már necces, hogy kérik a receptet...Hú, erre mégsem mondhatod, hogy titkos családi recept :D


Ne aggódj, nincs még 40 fok meleg, hogy 4 nap alatt (hidegen-melegen) tönkremenjen az étel.

2011. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%
Őszíntén? Én meg a mi kutyánk kajájára nyáladzottam egy évig! Szokott kapni rizst s mindig bámúltam , hogy a kutyának szánt milyen jól néz ki a miénk meg olyan ehetetlenül...brr. Én meg mindig abból akartam volna kunyeválni picit. Aztán anyu kapcsolt, hogy szokott a kutyájéba pár maradék húsdarabkát tenni s attól teljesen más az íze, szaga, kinézete. Szóval azóta a miénk is fincsibb rizs! :DDD
2011. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!