Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már igy? Leendő...

Jártatok már igy? Leendő anyósék megették a kutyusnak szánt kaját!

Figyelt kérdés

Múlthéten párom szüleinél voltunk,akik elutaztak,igy ilyenkor ott alszunk hogy be ne törjenek (mi panel,oda ugyse mennek be).

Itthon sütöttem péntekre való kaját,de megmaradt.(kelt tésztába minden finom)

Hétvége többi részében is mást főztem.

Otthagytuk a kutyusnak.Párom elfelejtett szólni nekik,h az a kutyusé,én már csak ott kapcsolódtam vissza a történetbe hogy kell a recept:D

Merthogy olyan finom volt a 4 napos hol hűtőben hol napon álló kaja...

Kelekótya párom nem emlékszik rá h mondta-e nekik utólag h a kutyakaját ették meg.

Jól főzök,de ennyire?:) Nem beszéltem azóta velük


2011. ápr. 18. 11:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én akkor jártam így, amikor a pasim először vitt hozzájuk. Kinyitotta a hűtőt, kérdezte mit kérek onnan. Volt valami felvágott, mondtam azt. Á azt ne, az a kutyáé... Ma is megenném, amit akkor a kutyának szántak.
2011. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
mondjuk a macskáknak szokott olyan kaja lenni amiért nekem csorog a nyálam (embernek való kaja,mindenféle felvágott,frissen hozva boltból,és a cicáké)
2011. ápr. 18. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!