Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az anyám, sajnálja...

Szerintetek az anyám, sajnálja tőlem a kaját?

Figyelt kérdés

Északás volt, nem főzőtt semmit. 1 szendvicset ettem egész nap.

Reggel mikor elmegyek a suliba előtte nem eszek.

Mondtam neki hogy főzhetett volna, mert éhes vagyok.

Erre azt válaszolta hogy már igy is majdnem szétdurranok olyan dagadt vagyok.


2011. jan. 27. 13:09
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg gyerek a menzán eszik . Kérd meg, hogy fizessen be oda.
2011. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
42%

Öcsém 9 éves léttére is ha éhes,de látja hogy anyának millió+1 dolga van,akkor csinál tojást vagy előszedi a fagyasztottpizzát és felmelegiti avgy csinál szendvicset,nem hal éhen...és sose volt tanitva,csak az ösztön...

tudod...higed kaja+mikró=ehető kaja...


ha meg dagadt vagy,akkor egyél salátát,azt csinálni se nagyon kell

2011. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
46%

az én anyum 13 évesen, már komplett menüsort főzött a családnak, mert mama,papa reggeltől estig dolgoztak.ha kérdése volt, átrohant a szomszéd nénihez, h mit hogy kell.

én szintén így tanultam meg főzni.

nem lesz tőle semmi bajod neked sem.éjszakás műszak után jó, hogy nincs kedve főzni szegénynek!

2011. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként meg gondolom kiskamaszok akik ennyire keverik a szezint a fazonnal....kedves gyerekek, a "néha megcsinálhat egy zacsis kaját" nem ugyanaz mint "szegénykének főzni kell de a szar anyja még arra sem tanította meg".

Nem halt még bele ember abba hogy rendelt egy pizzát vagy urambocsá' EGYEDÜL megcsinált egy tejbegrízt.


Ja, aki olyan nagylány hogy gyakorikérdésezik, itt egy nagy ötlet:

Beírod google-be pl. hogy tejbepapi recept, vagy bolognai recept, és kiadja hogy kell csinálni!

Letotyogsz a közértbe (ez gondolom megy) és bevásárolsz (ez is), aztán ha hazamentél, elkezded csinálni a leírtak szerint a kaját. Ha nagyon kedves akarsz lenni, csinálsz fáradt édesanyádnak is, biztos jól esne neki.

És ez nem jelenti azt hogy szar anyád van, hanem azt jelenti hogy neki van egy rossz napja, neked pedig egy jó :)

2011. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
83%

Próbáltál már éjszaka dolgozni és közben/utána még főzni is? Igazad van, legyen otthon kaja, de ne várd el, hogy éjszakázás után főzzön. Egyél normálisan reggelit, fizess be a suliban kajára (ebéd) és máris nem leszel éhes. Az anyák nem rabszolgák, még ha néha azt hisszük, akkor sem.

Mellesleg ha kövér vagy, az ellen lehetne tenni, bár az igaz, hogy nem a nem evés a megoldás.

2011. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

megbeszéltük anyuval, köszönöm a válaszokat sok mindent megtudok csinálni már. pl: Zacskós leves, rizs, segítségel pörköltet is, bolognai

de mivel már mondtam hogy megbeszéltük akkor se rám és se az anyukámra nem kérek támadó válaszokat.

2011. jan. 27. 13:34
 27/55 A kérdező kommentje:
még valami: Nem vagyok kövér. 150cm. 47kg
2011. jan. 27. 13:36
 28/55 anonim ***** válasza:
18%
Mit vártál?Majd megsimogatjuk a kis buksidat nem? Legközelebb gondold át kétszer is milyen kérdést teszel fel.
2011. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
92%
Jól tettétek hogy megbeszéltétek, és látod, ügyes vagy, tudsz te már főzni egyszerűbb dolgokat, egközelebb szerintem lepd meg valamelyikkel :)
2011. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
51%
OK, nem tudsz főzni és hányszor mondtad ÉDESANYÁDNAK (aki 3 műszakban dolgozik)ebéd után, Anyukám, menj kicsit, pihenj le, "majd én elmosogatok". (ezt nem kell tanulni) Ne akard mindig, mindenbe kiszolgáltatni magad!
2011. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!