Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az anyám, sajnálja...

Szerintetek az anyám, sajnálja tőlem a kaját?

Figyelt kérdés

Északás volt, nem főzőtt semmit. 1 szendvicset ettem egész nap.

Reggel mikor elmegyek a suliba előtte nem eszek.

Mondtam neki hogy főzhetett volna, mert éhes vagyok.

Erre azt válaszolta hogy már igy is majdnem szétdurranok olyan dagadt vagyok.


2011. jan. 27. 13:09
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
83%
13.36-ost meg a többi trágár barmot hamarosan törölni fogják, legalábbis remélhetőleg :)
2011. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
55%
Biztosan nem sajnálja. Van, amikor annyira hulla fáradtak vagyunk, mi anyukák, hogy azt ti még nem tudjátok elképzelni sem, csak ha majd ti is dolgoztok és mellette háztartást vezettek. Sokszor olyan kómás vagyok, úgy megyek be dolgozni, hogy azt sem tudom, hogy jutottam be, mert nem emlékszem az útra sem. volt, hogy leszálltam a vonatról és nekimentem az oszlopnak, mert nem láttam a fáradtságtól. Csak értsd meg és egyél néha lekváros kenyeret ha nem lehet befizetni menzára, mert az anyukák élete nagyon nehéz. :(
2011. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt szép az anyádtól, hogy dagadtnak nevezett, az biztos. Főleg, ha igazából semmi probléma nincs a súlyoddal. Bár neked sem kellett volna amiatt nyavalyognod, hogy épp nem főzött, mert végülis ha van otthon kenyér, vagy virsli, vagy valami fagyasztott dolog, te is tudtál volna csinálni magadnak ételt, esetleg elmehettél volna valamilyen péksütiért a boltba. Biztos csak fáradt volt, próbáld meg elnézni neki.


De tudom, mennyire rosszul eshetett, én is voltam már hasonló helyzetben. Egész nap takarítottam, anyám meg ivott, aztán jöttek vendégek, és amikor végre lett volna időm enni, kiabálni kezdett, hogy ne egyem el a vendégek elől az ételt - amiből egy nagy kondérral volt. A vicces az egészben az, hogy evészavaros vagyok, és ritkán érzem úgy, hogy bűntudat nélkül meg tudok enni egy tányér levest - és amikor végre nekiültem volna, szinte megtiltották :D ... Úgyhogy el is ment tőle a kedvem, és megint nem ettem semmit egész nap.

2011. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
83%
Amikor én voltam 13 ,soha nem mentem úgy haza,hogy ne lett volna főtt étel ebédre.Megcsinálhatná magának,de az anyja dolga.Anyukám 2 műszakban dolgozik,és akkor is így dolgozott,de mindig volt kaja.Igaz apu is nagyon jól főz,csak neki hangulat kell hozzá.13 évesen végig tudna dolgozni 8 órában valami könyebb munkát,de az sem az ő feladata,jó h nem arra kérik,hogy keressen pénzt.
2011. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%
És még annyit, hogy az én anyukám is 3 műszakban dolgozik, apa egy hónapban 1x van csak itthon egy hétre, 3 gyerek mellett anyunak sem könnyű, én 12 éves vagyok, de reggel nem vártam meg, amíg anya elmegy a boltba hogy hozzon kaját, hanem volt tej, rizs, cukor, csináltam szépen tejberizst, és azt reggeliztem. Meg is köszönte hogy nem kell a fagyban boltba menni.
2011. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:

köszönöm a RENDES válaszokat!! :) mint mondtam én is megtudom a könnyebb dolgokat csinálni. Palacsintát csinálunk most is anyuval. Nem vetem meg a sporot sem, mert sokan azt írták nekem, hogy emeljem fel a dagadt seggem. De azért mert anyu idegességébe ilyet mondd az nem jelenti azt hogy az vagyok.

És sajnálom itt a válaszok közt azt az emberkét akinek az anyja leorditotta a fejét hogy ne egye meg a vendégek elől a kaját. :(

Szomorú az ilyen, de anya nem rossz anya. Csak sokan írják hogy fáratt volt. Én voltam a hibás.


ezelőtt héten 3 délután is én gyújtottam be. Azért hogy anyunak ne kelljen + hoztam be fát +elmosogattam.

2011. jan. 27. 13:50
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz apu is nagyon jól főz,csak neki hangulat kell hozzá."


Na, az (részben) ilyenek miatt nem akarok anyuka lenni soha...

2011. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

ma 13:23-es: ahogy látom, még nem hallottál olyanról, hogy valakinek megváltozhatnak a körülményei.

Hogy csak egy gyakori esetet emlitsek, ha elválnak a szülök, akkor anyukának EGYEDÜL kell megkeresnie a megélhetéshez valókat, és ez azt jelenti, hogy többet kell dolgoznia, kevesebbet van otthon - és egy 13 éves képes arra, hogy egyrészt ezt belássa, másrészt készitsen magának ennivalót, mégha egyszerü valamit is. (Mint idöközben kiderült, a kérdezö képes rá, tehát itt most csak általánosságban van szó egy ilyen korú gyerekröl)

Lehet, hogy neked olyan szerencséd van, hogy nem gyözöd hová tenni a pénzt és ezért megengedheted magadnak ezt a nagyképü véleményt, de akinek rossz a helyzete, az nem biztos. És gondolom, ezelött 14 évvel nem ilyen volt. (Persze olyan is létezik, hogy valaki úgy lesz terhes, hogy nem tervezte, akkor vetesse szerinted el?)


Egyébként én 10 éves korom óta föztem a két kisebb testvéremre meg magamra minden nap (és NEM zacskós meg félkész dolgokat), mert anyukám özvegyen maradt velünk, éa napi 10 - 15 órát dolgozott, hogy TUDJUNK venni kaját meg ruhát.

2011. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

*de anya nem rossz anya.


Akkor máskor te se állítsd be ilyennek. Mi nem ismerjük anyukádat, csak az alapján tudjuk megítélni, amit írsz róla.

Szerinted ha azt kérdezed, hogy sajnálja-e tőled a kaját, azt írod, hogy nem főz és dagadtnak nevez, akkor mit kéne gondolnunk? Nem írtad, hogy "csak" ideges volt, megjegyzem szerintem az idegesség sem jogosít fel senkit, hogy máson töltse ki a mérgét, szóval ez nem mentség, csak magyarázat.

Ha nem akarsz ilyen válaszokat kapni, legközelebb ne panaszkodj anyukádra.

2011. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

Reggelizni én sem szoktam, mert nincs időm rá és reggel nem vagyok éhes.

Van amikor anya nem csinál kaját, de az csak akkor van, amikor nem volt rá ideje, mert dolgozott, olyankor én főzök magamnak kaját. Ilyen egyszerű.

12/L

2011. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!