Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszólnak? Lesz@rom. Miért...

Megszólnak? Lesz@rom. Miért vagyunk annyira különlegesek?

Figyelt kérdés

Stabil házasságban élek, van gyermekünk, házunk, stb.

Nem vágyunk barátokra, mind a ketten csalódtunk bennük eleget.Minket kielégít az egymás társasága, mégis hallom a vízhangokat, hogy fen hordjuk az orrunkat , meg mi egymás.Én nem szeretem a lerészegedésik történő kerti partikat, az érdek barátokat, elég vagyunk mi hárman egymásnak, és ebben a férjem is egyetért.Mégis visszahallom olyanoktól, akik nálunk dolgoznak, hogy

"micsoda sznobok, hogy felvágnak", pedig ez nem igaz, csak nem vágyunk senki társaságára.Miért olyan nagy baj ez?


2011. jan. 24. 14:00
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Mondom én, még nem találtátok meg a társaságotokat.

Nálunk sose téma apénz, pedig vannak barátaink, akik nagyon kevés pénzből élnek, mi meg nagoyn sokból. De sose rázzuk előttük a rongyot, sőt nagyon odafigyelünk, hiszen az ember érzékeny ilyenekre... és erre tekintettel kell lenni. Nem rongyrázós buli van tehát, hanem kártyaparti a pincében.

Az a baj, hogy az eddigi "barátokkal" nektek a rongyrázásról szóltak az együttlétek. Majd megtaláljátok a társaságotokat, akikkel fesztelenül jól érzitek magatokat. De ehhez, mint mondtam, az kel, hogy mind korban, mint inteligenciában, mind anyagilag legalább nagyjából gy szinten álljatok. Na, ilyen nem volt nektek még, de majd lesz. Reméljük.

2011. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Mert minekünk nincsen ínyünkre a rongyrázás?Hiszen ezek az összejövetelek csak erről szóltak eddig is.Pedig megtehetnénk.


Én nem tudom milyen barátaitok voltak eddig.De én általában,vagy ha mi elmegyünk valahova,vagy ha mi meghívunk valakit ilyenekről szó sincs!Egyszerüen jól érezzük megunkat és soha nincs szó pénzről,se a másik magánéletéről.És minket nem zavar az ha vett egy új autot,vagy akármit.Mert nem érdekel és őket sem,pont erről szól hogy szórakozzunk és kikapcsolodjunk és a szaros hétköznapokról szó se essen!Szerintem rossz ráseságban kerestek barátokat!Nem értem az egészet hogy miért szóln a rongy rázásról?Ha nekem vannal barátaim és jól megértem magam vele,miattam lehet trabantja vagy mercie,leszarom magasról,mert nem ez a lényeg!Talán kicsit magatokban is körül kellene nézni,plussz még hogy milyen barátokat akartok,már ha kartok egyeltalán.?

2011. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Én 1-et nem értek,ha te vagy ti ennyire leszarjátok,akkor mit foglalkozól vele ennyit?Valamilyen szinten azért szerintem téged zavar,mert ha nem érdekelne akkor nem tennél ide fel kérdést és egyeltalán nem foglalkoznál vele.Én így látom az eddigi írásod alapján.Ha neked íg jó,akkor miért magyarászkodsz?
2011. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

nem tudnék élni a barátaim nélkül. se most, se 20 év múlva, se 50 év múlva. tényleg. értem, hogy ez nektek jó így, de én beleőrülnék. meg kell találni az igazi barátokat, és nem muszáj lerészegedni, ha összejöttök.

a szüleimmel 3-4 családdal járunk össze, az egyikkel gyakrabban. mióta az eszemet tudom, mindig voltak közös főzőcskézések, beszélgetések, társasozások, és az egyik családdal anyáék idén 25 éve szilvesztereztek együtt, ugyanis az egyetemről ismerik egymást. a felnőttek, gyerekek külön elvoltak, és mostanra tényleg jó barátok lettünk.

csalódtam már pár emberben barátságügyben, sőt, teljesen igazi barátaimat meg tudom számolni két kezemen, bevallom, vannak nem túl mély barátságaim is, de ennek ellenére a a barátaim nélkül tényleg nem tudnék létezni.

15/L

2011. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Értelek, Kérdező.
2011. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj kérdező de csakis a ti bénaságotok ha nem találtok RENDES barátokat! Ezért nem mást kéne szídni. Én is magadmnak való vagyok, de azért egy-kát barát kell! Mi van ha a férjed elhagy, vagy te elhagyod, vagy esetleg valamelyikőtök idő előtt eltávozik? Akkor egész életében a szobából fog kifelel bámulni a másik magában? Semmi sem biztos, akármilyen jól pár vagytok.
2011. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Én abszolút úgy látom minden mondatból hogy nem találtatok rendes barátokat (nem mondom hogy kerestetek, hanem egyszerűen csak nincsenek) ezért nem tudod miből maradtok ki, ennyi. Ha nektek jó ez akkor legyen így, de tény hogy vannak nem érdekbarátságok is, és fantasztikus érzés amikor együtt kertibuliztok vagy farsangi, halloween partit rendeztek, de ha nincs kivel azt is megértem, vannak párok aki nem ismernek normális embereket, ezért nem is keresik a számukra nem normálisakat.Megértem. Ha én sem ismernék olyat akivel szívesen vagyunk együtt, a többivel én sem akarnék együtt lenni.


Mindenestre úgy érzem barátkoznátok ha lenne kivel....különben ha nem érdekelne más véleménye, akkor nem kérdezted volna meg itt más véleményét.


Nem hiányoznak nektek a barátok, mert nem tudod milyen érzés ha vannak. Ez természetes, ebben nincs számomra semmi fura, csak sajnálom azért hogy nem találkoztatok soha senkivel aki olyan szinten megfelelt volna nektek és ti is neki, hogy megízleljétek az igazi baráti bulikat. De még fiatalok vagytok, még nincs késő :)

2011. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!