Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszólnak? Lesz@rom. Miért...

Megszólnak? Lesz@rom. Miért vagyunk annyira különlegesek?

Figyelt kérdés

Stabil házasságban élek, van gyermekünk, házunk, stb.

Nem vágyunk barátokra, mind a ketten csalódtunk bennük eleget.Minket kielégít az egymás társasága, mégis hallom a vízhangokat, hogy fen hordjuk az orrunkat , meg mi egymás.Én nem szeretem a lerészegedésik történő kerti partikat, az érdek barátokat, elég vagyunk mi hárman egymásnak, és ebben a férjem is egyetért.Mégis visszahallom olyanoktól, akik nálunk dolgoznak, hogy

"micsoda sznobok, hogy felvágnak", pedig ez nem igaz, csak nem vágyunk senki társaságára.Miért olyan nagy baj ez?


2011. jan. 24. 14:00
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Akkor a fiatok mégsem gondolja úgy teljesen, hogy jó nektek 3-asban. :) Még szerencse :)


De ha Nektek így jó 34 és 38 évesen, akkor maradjon is így minden, és ne foglalkozzatok senkivel és semmivel.

2011. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Én akkor 20 voltam,az anyám 48,az apám 50 éves!Büszke voltam és vagyok a szüleimre hogy nem betokosodott vénemberek,hanem még ennyi időssen is nyitottak!
2011. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként nem kell kiterjedt baráti kör. Nem kellenek részeg party-k sem, és érdekbarátságok sem.


Elég, ha van egy másik normális korban hozzátok illő házaspár, akikkel néha el lehet beszélgetni, fagyizgatni nyáron a teraszon, vagy elmenni együtt mondjuk uszodába, vagy egy koncertre...


34 és 38 évesen sztem már nem a lerészegedésig szóló party-król szól egy "barátság".

2011. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Tipikus magatoknak valók vagytok!Vannak ilyen emberek,bár szerencsére kevés!
2011. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Mindenki lehurrogja őket. De ez most miért baj???

Nálunk szoktak ilyen összejövetelek lenni, de csak a család (szüleim testvérei és családjuk, nagyszüleim, stb.) és idegenek nélkül is teljesen jól érezzük magunkat.

ma 14:33 vagyok

2011. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Én nem hurogom le,de én nem tudnék így élni és a gyereknek se feltétlenül jó,hogy csak egy kalitkában nő fel izolált környezetben!Nincs semmi baj,ha ők így jól érzik magukat,de szerintem nem rossz ha az embernek vannak igaz barátai és néha elmennek együtt egy jó kis koncertre vagy valamerre!
2011. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Innen látni hova tart a világ,mindenki elvan a kis világában és lekakiklja a másik embereket!Az ilyen emberek miatt tartunk ott ahol most vagyunk,mert már nem fontossak az emberi kacsolatok!Csak legyen házam,autom,sok pénzem,aztán itt kifújt az embereknek!
2011. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
De a gyerek miért lenne kalitkába? Gondolom nem a szülei 40 éves barátaira kíváncsi, meg azokkal akar szórakozni, vannak haverjai, barátai, osztálytársai a saját korosztályából, én is szórakoztam, voltak oszt. társaim, haverjaim, ha a szüleimnek lennének ilyen barátai, akkor sem igazán lennék kíváncsi 35-40 éves emberekre, maradok a korosztályomnál. A családi összejövetelek is lehetnek épp olyan jók, mint ismerős házaspárral grillezni.
2011. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy él, ahogy szeretne... Ha nektek így jó, akkor senkinek semmi köze hozzá. De az emberek különbözőek, van akinek ez szúrja a szemét. Egyet tudsz tenni, nem veszed figyelembe a megjegyzéseket. Egyébként valóban a zárkózott, nem annyira nyitott emberekre sokan mondják, hogy fenn hordják az orrukat. De mi így ebben nem igazán tudunk neked véleményt mondani, mert nem ismerünk.
2011. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Miért nőne fel kalitkában a fiunk?Mert minekünk nincsen ínyünkre a rongyrázás?Hiszen ezek az összejövetelek csak erről szóltak eddig is.Pedig megtehetnénk.

Most mondjam, ha vendéget hívtunk, csak azért jött el, hogy széthordja, hogy miből lett fürdőházunk, ha új kocsit vettem, biztosan alvilági dolog van mögötte, És méd sorolhatnám, se szeri, se száma...

2011. jan. 24. 16:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!