Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszólnak? Lesz@rom. Miért...

Megszólnak? Lesz@rom. Miért vagyunk annyira különlegesek?

Figyelt kérdés

Stabil házasságban élek, van gyermekünk, házunk, stb.

Nem vágyunk barátokra, mind a ketten csalódtunk bennük eleget.Minket kielégít az egymás társasága, mégis hallom a vízhangokat, hogy fen hordjuk az orrunkat , meg mi egymás.Én nem szeretem a lerészegedésik történő kerti partikat, az érdek barátokat, elég vagyunk mi hárman egymásnak, és ebben a férjem is egyetért.Mégis visszahallom olyanoktól, akik nálunk dolgoznak, hogy

"micsoda sznobok, hogy felvágnak", pedig ez nem igaz, csak nem vágyunk senki társaságára.Miért olyan nagy baj ez?


2011. jan. 24. 14:00
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Ez valami kisváros, falu?

Különben nem kell a hangemberekkel foglalkozni. Magyarországon rengeteg a nagyon ráérős ember, aki mindig csak másokkal foglalkozik. Nagy ívben le kell **arni. Ennyi! :)

2011. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
A topik nem ránk vonatkozik, mert a férjem sem igényli a barátságot.N
2011. jan. 24. 14:12
 13/47 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ez a ti életetek senkinek, nincs hozzá semmi köze!

Egyébként nincs ebbe semmi különleges!Szerintem az a normális ha valakinek már van családja akkor inkább vele tölti az idejét nem pedig a barátokkal.

2011. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Most nem azért!De ha ezt így tudjátok magatokban,akkor miért kellett feltenni a kérdést?Ha nektek így jó,akkor miért érdekel mások véleménye?Ti ilyenek vagytok ennyi.Ha nektek így jó akkor így jó!
2011. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:

Csak nem olyan vagy mint az átlag...

nyugi,mi se...

Mindketten dolgozunk+másoddiploma,hétfőtől szombatig este 1-2 óra ha van egymásra,plussz a vasárnap,egy porcikám nem kivánja hogy ennyi időmből még másra fecséreljek páromon kivül (kivéve a 3 hetente családlátogatást)

pár éve még voltak nagyonjó barátaim,mind átb@sztak,lehuztak,nem kell több ilyen...

párom egyben a barátom is,és forditva is igaz,nem kell idegen (majd egy baba persze csak)


lehet majd ha nyugdijasok leszünk és unjuk egymást nézni napi 24 órában,akkor beszerzünk pár cimborát...

2011. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy a topik rátok vonatkozik. Hanem itt is vannak válaszok pro és kontra arra, hogy miért jó, ha az embernek vannak barátai, és mi az előnye, ha nincsenek.


Egyébként elég mogorva vagy szerintem.... Ilyenkor jól jönne egy barát, vagy barátnő, akivel lehet mélyebben beszélgetni, nem?

2011. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ez a ti életetek senkinek, nincs hozzá semmi köze!

Egyébként nincs ebbe semmi különleges!Szerintem az a normális ha valakinek már van családja akkor inkább vele tölti az idejét nem pedig a barátokkal.



Azért ezzel nem értek egyet,mert vannak olyan családok akik összejárnak és jól elvannak.Igénylik egymás társaságát és néha egy kis bulit vagy kiruccanást!Ahhoz kell találni egy jó baráti társaságot és nem sértődösködni.Mindegy én nem tudnék úgy élni ahogy ti.Nem leszólás,de azért néha ki kell kapcsolni más emberek társaságában,legalábbis nekem!

2011. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Minket minden téren kielégít a másik közelsége, csak ez van, akinek szemet szúr.

Ezért nem hiszem, hogy a szájára kéne venni minket az embereknek, mi ilyenek vagyunk és kész.

Utálom az érdekbarátságokat, a sznobokat, és ennyi.Mégis sokaknak a szemében szálka vagyunk, de ez csak a hátunk mögött, mert munkát adunk egy pár embernek.

2011. jan. 24. 14:18
 19/47 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi a baj nálatok, hogy nem találtatok "igazi" barátokat. Mert a felszínes, érdekbarátságoknak tényleg semmi értelme. De az igazi, nagy, és gyerekkor óta tartó barátságok (ami pld. nekünk van, hálistennek), az megfizethetetlen!


Tudod milyen jó, mikor a gyerekkori barátaimmal együtt ülünk a Balaton parton, és a gyerekeink meg a vízben hancúroznak egymással? Vagy mikor este szalonnát sütünk valamelyikünknél, és sztorizgatunk? Vagy csak mikor színházba megyünk együtt, a gyerekekkel és a barátokkal. Hát el nem tudom mondani neked, menynire várjuk ezeket az alkalmakat mindig.


Én biztosan nyomoréknak érezném magam a barátaink nélkül. De én szerencsés vagyok szerintem.

2011. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mogorva, ha ez jött le, akkor bocsi.Csak idegesít, hogy még a boltban is ezt hallom, hogy mi kihúzzunk magunkat a partykról.Amúgy egy nagyváros kertvárosa, nem falu, vagy ilyesmi, de szerintem ez rosszabb még annál is.
2011. jan. 24. 14:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!