Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszólnak? Lesz@rom. Miért...

Megszólnak? Lesz@rom. Miért vagyunk annyira különlegesek?

Figyelt kérdés

Stabil házasságban élek, van gyermekünk, házunk, stb.

Nem vágyunk barátokra, mind a ketten csalódtunk bennük eleget.Minket kielégít az egymás társasága, mégis hallom a vízhangokat, hogy fen hordjuk az orrunkat , meg mi egymás.Én nem szeretem a lerészegedésik történő kerti partikat, az érdek barátokat, elég vagyunk mi hárman egymásnak, és ebben a férjem is egyetért.Mégis visszahallom olyanoktól, akik nálunk dolgoznak, hogy

"micsoda sznobok, hogy felvágnak", pedig ez nem igaz, csak nem vágyunk senki társaságára.Miért olyan nagy baj ez?


2011. jan. 24. 14:00
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

A ti életetek!Senkinek semmi köze hozzá!

Viszont én sem tudnák így élni barátok nélül,mégha van egyszer kétszer összeszolalkozás!Az ember társasági lény és néha van szükség más emberek társaságára.Én is így gondolom és a párom is.De ezt nektek kell tudni!

2011. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
47%
szerintem egyáltalán nem baj, sőt.
2011. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudnék barátok nélkül élni, de van egy ilyen kollégám, aki a feleségével és a lányával ilyen begubózós életet él, és nekik ez tetszik.


Viszont az, hogy a kérdésedet felraktad ide, nekem ebből az jön le, hogy te magad sem vagy ezzel a helyzettel elégedett, csak valamiért nem vallod be, nem mondod ki.

2011. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
72%

De mivel nem ismerlek nem tudok véleményt mondani!

De ha nektek így jó,akkor éljetek így!Senkinek semmi köze hozzá!Az már más kérdés hogy nekem néha és a páromnak van igénye más emberek társaságára.

2011. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sincsenek barátaink.A férjem hétfőtől szombatig reggeltől estig dolgozik.Nincs is ideje ilyenre.Nekem vannak barátnőim, de ilyen összejöveteleket nem szervezünk csak mi dumálunk a gyerekek meg játszanak.Ebben az érdek világban nehéz barátot találni.
2011. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretem ha van egy kis pezsgés körülöttem,nem vagyok még nyugdíjas!!!Majd ráérek 50-60 évessen bezárkozni magamba.Bár nem tudom ti mennyi idősek vagytok!
2011. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
52%
pedig az a normális...
2011. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz senkivel.Én éppen ugyanígy érzek, annyit csalódtam már a "barátaimban", hogy nincs bizalmas baráti kapcsolatom, csak ismerősök, akikkel nem járnék össze.Sajnos úton-útfélen kipletykálnák az életünket:( Van szerelmem, gyermekem, lakásunk, kocsink és a szüleinken, nagyszülőkön, keresztszülőkön kívül csak egymás társaságára vágyunk.Persze, az én hátam mögött is összesúgnak, de ezen túl kell lépni:)
2011. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Ez is egy jó topik, a kérdéshez kapcsolódik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
0%

Viszont az, hogy a kérdésedet felraktad ide, nekem ebből az jön le, hogy te magad sem vagy ezzel a helyzettel elégedett, csak valamiért nem vallod be, nem mondod ki.


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás


A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:05



Én nekem is ez jön le!Ha neked így jó,akkor nem foglalkozom más véleményével!

Én úgy élek ahogy nekem jólesik,és nagy ívben leszarom hogy ki vagy mit mond rólam!

2011. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!