Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülő (k), milyen érzést vált...

Szülő (k), milyen érzést vált ki belőled, hogy tudod, hogy a 13-16 éves lányod szexuális életet él?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy amikor halljátok a hangokat, hanem a tudat, hogy tudjátok, hogy szokott szexelni.
2011. jan. 23. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:15


"minden életkornak, életszakasznak megvan a maga sajátossága, fejlődési rendje"


Pontosan. Tinédzser korban ez a szexualitás és a test megismerése. Dolgoznak a hormonok, stb. Tény, hogy aki ilyenkor elfolytja a szexuális fantáziáit és nem éli ki azokat, az később pszichés tüneteket okoz. Fontos megértenünk hogy a társadalom akasztja ránk az elvárásokat. A társadalom mondja, hogy legyen diplomád, tanulj életed végéig, keress sok pénzt, alapíts családot, legyen 2 gyereked és autód, hiteled és házad. De ugyan úgy a társadalom mondja azt is, hogy veszítsd el fiatalon a szüzességedet, tombolj, élj, bulizz, mert tizenévesen ez a dolgod. Nem mondom hogy ez jó, de így van.

Kár álszenteskedni. A gyerek a szülők leképzése. Ha ideje korán elveszíti a szüzességét az azt jelenti hogy a szeretetet és törődést máshol keresi 13-14 éves fejjel és nem a családjánál. Ez pedig a szülő hibája.

2011. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
74%
Én 20 évesen vesztettem el a szüzességemet, párkapcsolatban, ami végül 3 évig tartott. Engem lek*váztak, mikor megtudták.
2011. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!