Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülő (k), milyen érzést vált...

Szülő (k), milyen érzést vált ki belőled, hogy tudod, hogy a 13-16 éves lányod szexuális életet él?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy amikor halljátok a hangokat, hanem a tudat, hogy tudjátok, hogy szokott szexelni.
2011. jan. 23. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy ilyen hülyén van megfogalmazva a kérdés, de máshogy nem engedte. Az eredeti így hangzott:

"szülők, milyen érzést vált ki belőletek, hogy tudjátok,hogy a 13-16 éves lányotok szexuális életet él?"

2011. jan. 23. 11:38
 2/62 anonim ***** válasza:
34%
én 19évesen szánalmasnak tartom, h ilyen fiatalon kezdik... az oké h 17évesen már voltam fiuval, de azota is vele vagyok! én tuti h behoznék vmi törvény erre! ez undorito ami manapág folyik....
2011. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
5%
Engem nem zavarna.de tényleg nem.csinálnánk négyesben párban.pl: úgyhogy én a férjemmel a hálószobában a 16 éves lányom pedig a nappaliba a barátjával.39 éves vagyok nő.
2011. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
81%
Nincs lányom, de nem helyeslem, sőt, egyenesen szánalmasnak tartom. Sok felnőtt is éretlen a szexuális életre, hát még a tinik. Persze, lehet hangoztatni, hogy mekkora hülye begyöpösödött agyú vagyok, de ez az igazság. Sokan, hiába érik el a felnőttkort, a szexuális élethez, csak testileg érettek, szellemileg nem. 16 év alatt inkább csak divatból csinálják, minthogy érettek is lennének rá.
2011. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
62%
A lányoknál egy kicsit korainak tartom, hogy ennyi idősen sexeljenek. Nem is engedném, hogy együtt aludjanak a fiúikkal, bár tudom, hogy napközben is meg lehet tenni, nem kell ahhoz éjszaka, de ha a szülő megengedi, hogy egymásnál aludjanak, akkor az nem normális.
2011. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
84%
Én egyszerűen lebeszélném róla.Mi már sokat beszélgetünk erről(12éves)és úgy beszéltük meg,hogy vár 17-18 éves koráig-egyébként mi mindent megbeszélünk.
2011. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
83%

12 évesen még könnyen megígérheti, hogy vár 17-18 éves koráig, na de ha majd komolyan beindulnak a hormonok, könnyen meglehet, koránt sem gondolja majd így. :)

Szerintem semmi baj nincs azzal, ha egy 16 éves lány szexuálisan aktív, feltéve, ha komolyan felkészült rá. Ennyi idős kor alatt valóban korai.

Megjegyzem, 16 éves vagyok, és még szűz. :)

2011. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
87%
Én ahogy látom a helyzetet, tényleg sokszor csak a barátnőjüktől nem akarnak lemaradni az amúgy szerintem ha emiatt szexelő akkor szánalmas lányok. A hormonok ha beindulnak tényleg nagy vágyat indítanak be az emberben, ami ugye változó, hogy kinél mikor indulnak be, de könyörgöm: egy tizenkét tizennégy de még egy tizenhat éves is annyira de fejletlen lehet még nemcsak testileg is de szellemileg is természetesen, hogy csak na. Attól, hogy a melle már látszik a kislánynak, vagy menstruál, még lehet odalent sincs készen igazán, és amikor fájdalmai lesznek a kényszeres megfeleltetésből jövő szexnek, ez rejtett lelki problémák kialakulásának melegágya lesz. Aztán majd csodálkozunk, ha tele lesz a világ egyedül a gyerekét nevelő anyákkal, akik a férjükbe a kívánt embert nem, találják, és megelégszenek azzal, ha időközönként felhívják a szeretőjüket és ami kell megkapják tőlük, a gyerek meg hánykolódik hétvégenként egyik szülőtől a másikhoz. Tudom messzire mentem, de látom unokahugomon is, hogy olyanokat ír ki facebook-on is, hogy már tuti tolják azt is. Kis hüle beképzelt pixa amúgy. Én egy 27 éves férfi vagyok egyébként, szóval láttam már egy s mást az életben, és ez elkeserítő.
2011. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
94%
Ha 13 évesen kezdené, eléggé elkeserednék. Ha már 16 elmúlna, nem zaklatna fel annyira, de azért örülnék, ha még várna vele kicsit.
2011. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
68%
még annyit engedjetek meg, hogy leírjak, hogy az sem igazán jó és erre anyunk hívta fel a figyelmünket, hogy pl bátyánk is akkoriban elég korán kezdte úgy kb 15 évesen, és utána eléggé elszaladt vele a ló, és most több milla tartozás van a háta mögött, a sok nőről nem is beszélve, és még most is ezeken jár az esze és már elmúlt harminc kettő. Veszélyes ha nem a kornak megfelelően teszed a dolgaidat.
2011. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!